نتایج جستجو برای عبارت :

عقده مادر یا Mother complex

مادر کمپلکس یعنی امنیت خواهی از نوع منفی ، بقا و رضایت من بواسطه ی حضور دیگران ،
حس_توقعی که دیگران باید حواسشون به من باشه ،
دیگران باید بهم کمک کنن و برای منافع من با من همراه باشن
یعنی :
دوست نداری توی زحمت بیوفتی
دوست نداری یه روز بهت سخت بگذره
بیشتر از اینکه از سختی ها دلخور باشی از آدمها دلخوری و چه بسا کینه بدل میگیری
میگی :
هر روز باید جوری باشه که من میخوام و میپسندم
چرا امروز کمتر بخوابم؟
چرا امروز بیشتر و بهتر کار کنم؟
بجای عمل_تلاش ،
عکس پروفایل روز مادر و اس ام اس های زیبای تبریک روز مادر
مادر:
کاشکی میشد بهت بگم
چقدر صدات و دوست دارم
لالایی‌هات و دوست دارم
مطالب مرتبط

متن زیبا برای مادربزرگ + جملات احساسی و زیبا برای مادربزرگ…
9 فوریه, 2020

متن تبریک روز مادر + جملات زیبا برای قدردانی از مادر عزیز
8 فوریه, 2020
بغض صدات و دوست دارم
آسودگی از من ندارد مادر
آسایش جان و تن ندارد مادر
دارد غم و اندوه جگر گوشه خویش
ورنه غم خویشتن ندارد مادر

عکس پروفایل مادر
مادر، ای لطیف ترین گ
دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Mother 2019
I Am Mother 2019 Farsi Subtitle
معرفی بیشتر فیلم من مادر هستم :
فیلم I Am Mother محصول کشور استرالیا و به کارگردانی Grant Sputore می باشد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. فیلم من مادر هستم ۲۰۱۹ در قالب ژانر های درام، علمی تخیلی و معمایی به تولید رسیده است و نویسندگی آن بر عهده کارگردان می باشد. همچنین از ستارگان این فیلم می توان به کلارا روگارد، رز بیرن و هیلاری سوانک اشاره کرد که به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم I Am Mother داستان دختری جوان
نام فارسی: مادر
ژانرها: تحقیقات، خانوادگی، درام، روانشناسی، روایت، زندگی، ملودرام
تعداد قسمت ها: 16
شبکه: tvN
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: چهارشنبه, پنجشنبه
تاریخ پخش: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
مدت زمان: 1 ساعت 3 دقیقه
عنوان بومی: 마더
دیگر اسامی: مرا ماد صدا کن , Madeo , Call Me Mother
کارگردانان: Kim Cheol Kyu، Yoon Hyun Gi
نویسندگان: Jung Seo Kyung
خلاصه داستان: سو جین به عنوان یک معلم جایگزین در یک مدرسه دوره ابتدایی مشغول کار است. تا اینکه یکی از دانش آموزانش ب

*اهمیت دلبستگی و وابستگی مادر و کودک در سه سال اول زندگی.
* ارزیابی مشکلات رفتاری تغذیه ای 
* بهداشت روانی افراد در سالهای اول زندگی به خصوص در سه سال اول پی ریزی می شود.
در سالهای اخیر بحث "دلبستگی مادر و کودک " attachment در این رابطه اهمیت زیادی پیدا کرده است .
این احساس را یک رابطه دو جانبه بین کودک و مادر می دانند، به این شکل که کودک
ادامه مطلب
نام فیلم: من مادر هستم – I Am Mother 
ژانر: ترسناک، درام، هیجانی و تخیلی
انتشار: 2019
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی
مدت زمان: 01:53:32
کیفیت ویدئو: 1080p & 720p & 480p
حجم: 2.2 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 503 مگابایت
درباره فیلم: 
ادامه مطلب
چگونه شیر مادر تولید میشود؟

شیر مادر، شیری است که از پستان مادر برای فرزندش بدست می‌آید

زمانی که
کودک شما به دنیا می آید بافت غده ای سینه ممکن است تا دو برابر بزرگتر
شود. اما میزان شیر مادر از زنی به زن دیگر متفاوت است. این اتفاق می تواند
در اواسط یا اواخر حاملگی رخ دهد، و یا حتی بعد از اینکه کودک متولد شد.
ادامه مطلب
امام مهدی(عج):
در [مادرم، فاطمه زهرا(ع)] دختر رسول خدا(ص) برای من اسوه و الگویی نیکوست.
الغیبه طوسی، ص286، ح245

إمام مهدی(عجّل الله تعالی فرجه الشریف):
وَ فی إبنة رَسُول اللّهِ (صلّی اللّه علیهِ و آله و سلّم) لی أُسوَةٌ حَسَنَةٌ
الغیبة طوسی، ص286، ح245

Imam Mahdi(the promised):
The daughter of the Messenger of Allah (PBUH & HP) (Fatimah Al-Zahra(PBUH)) is a good example for me.
Al-gheibah, p. 286.
مادر کمپلکس یعنی امنیت خواهی از نوع منفی ، بقا و رضایت من بواسطه ی حضور دیگران ،حس_توقعی که دیگران باید حواسشون به من باشه ،دیگران باید بهم کمک کنن و برای منافع من با من همراه باشنیعنی :دوست نداری توی زحمت بیوفتیدوست نداری یه روز بهت سخت بگذرهبیشتر از اینکه از سختی ها دلخور باشی از آدمها دلخوری و چه بسا کینه بدل میگیریمیگی :هر روز باید جوری باشه که من میخوام و میپسندمچرا امروز کمتر بخوابم؟چرا امروز بیشتر و بهتر کار کنم؟بجای فعل_تلاش ، مدام و
دلایل کم شدن شیر مادر

دلیل کم بودن شیر مادر

بیش تر مادران در دوره ای از شیردهی و به خصوص ابتدای شروع آن، در خصوص کم بودن میزان شیر خود برای نوزادشان دچار شک میشوند. در بیش تر موارد، نوزاد شیر کافی اخذ میکند که نباید مضطرب باشید یا مشکل کم بودن شیر مادر قابل حل است، ولی در بعضی موارد هم، کم بودن شیر مادر میتواند بچه را در معرض خطر سوءتغذیه قرار دهد. بدین ترتیب لازم و ضروی است که این مسئله به وسیله پزشک کودک مورد بررسی قرار بگیرد. در این مطلب
روش های ساده برای افزایش شیر مادر وجود دارد که شما با خواندن این مقاله می توانید کسب کنید. شیر مادر اساسی ترین تغذیه کودک است که نوزاد تنها با این غذا به رشد و تکامل می رسد. شما می توانید با خوردن برخی خوراکی هایی که افزاینده شیر هستند شیر خود را زیاد و مقوی کنید. هر پقدر شیر شما چرب تر و مقوی تر باشد کودک شما هم به مراتب بیشتر و زودتر وزن می گیرد.
۱- تا می‌توانید به نوزاد شیر بدهید
شیر دادن به نوزاد مهمترین کاری است که باید برای افزایش تولید شی
دانلود سریال کره ای Mother of Mine 2019
با بازی کیم سو یون و هونگ جونگ هیون

نام ها: مادر من
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه KBS2
ژانر: درام | عاشقانه | خانوادگی
تاریخ پخش: 03 فروردین 1398 – 23Mar2019
قسمت ها: 108 
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 35 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است 
بازیگران:
Kim Hae Sook – Kim So Yun
قسمت 108-107 (آخر) اضافه شد
زیرنویس فارسی قسمت آخر اضافه شد.
ادامه مطلب
هنوز زمانی از تنها شدنش نگذشته بود که دلش برای ویکتور تنگ شد.
گویی مرگ مادر بزرگش هم مثل زندگی اش از او حمایت می کرد. حالا حتی بیشتر از قبل برای مردن او ناراحت بود. گلدان که اهمیتی نداشت. وقتی صاحب گلدان مرده.
«آه ویکتور» با صدای ناله مانندش به خودش آمد و دید که خیلی وقت است نشسته و به ویکتور و گلدان مادر بزرگش فکر میکند.
«مارگاریتا؟» صدای مادرش بود. «بیا ببین برای این یکشنبه چی میخوای بپوشی؟» قرار بود یکشنبه در کلیسا به یاد مادر بزرگش باشند و
دانلود سریال کره ای مادر Mother 2018با بازی: لی بو یونگ، لی جه یون و گو سونگ هه

نام ها: مادرمحصول: 2018 کره جنوبی از شبکه tvNژانر: درامتاریخ پخش: 04 بهمن 1396 – 24Jan2018قسمت ها: 16 قسمت چهارشنبه و پنج شنبه هامدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Lee Bo Young – Heo Yool – Go Sung Hee
قسمت 16 (آخر) اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت 16 اضافه شد.
ادامه مطلب
 توصیه های تغذیه ای در دوران بارداری برای وزن گیری مناسب جنین
تغذیه دوران بارداری بسیار دوره مهم و حساسی برای مادر و کودک است و خیلی مهم است که مادر در
این دوره حواسش به تغذیه خود باشد البته این هم خیلی مهم است که مادر حواسش به وزن و سلامتی
خودش هم باشد. در دوران بارداری تعداد وعده های غذایی مادر می بایست ۵ تا ۶ وعده باشد. در این
دوران مادر حتما باید نکات تغذیه بارداری مناسب خود و کودکش را رعایت کند تا این ۹ ماه را به سلامتی و
خوبی به پایان برس
یکی از مسائلی که برای همه والدین جالب و قابل توجه است شناخت آن‌ها توسط نوزاد است و این که نوزاد از کی مادرش را می‌شناسد و در چه سنی این شناخت صورت می‌گیرد. مادرشخصی است که زمان زیادی را با نوزاد می‌گذراند و دوست دارد بداند که فرزندش از چه زمانی او را به خوبی می‌شناسد و می‌داند که او با بقیه افراد فرق دارد. روش‌هایی وجود دارند که می‌تواند به مادر کمک کند تا نوزاد او را زودتر بشناسد. گاهی بعضی از اتفاقات و رفتارها می‌تواند مانع از شناخت نو
لباس ست مادر و دختری
ست مادر و دختری که بیشتر برای مراسم های خاصی مثل عروسی، جشن و برای گرفت عکس در آتلیه
دوخته و تهیه می شود. همچنین می توانید این ست را برای جشن تولد خودتون و یا دخترتون این ست
رو تهیه کنید. شما همچنین باید در انتخاب مدل لباس مجلسی چه مانتو و چه پیراهن خیلی دقت کنید که
هم به سن شما و هم به سن دخترتون بیاید.
انتخاب لباس در مدل های مختلف مورد توجه تمامی خانم ها می باشد چرا که آن ها دوست دارند
همیشه شیک و جذاب باشند. برای خانم ها اه
یکی از خواننده های اهل کشور افغانستان آقای نظیر(نذیر)خارا ست که من چند وقتیه هر چند ایرانیم ولی آهنگ هاشو بخاطر آرامشی که دارن گوش میدم...
این آهنگ:

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
واقعا خیلی خوشحالم که اینترنت و محیط های مجازی وجود دارن
و کمک میکنن که مردم ما نفری یه اکانت بسازن و مدیر کانال تلگرم و ادمین فلان جا و نمیدونم مدیر اینور و اونور بشن و عقده ها رو مقداری جبران کنن.
عقده مدیریت به شدت در مردم ما فوران میکنه
فکر نکنین با رفتن این رژیم این عقده در ما درست خواهد شد. نه. اینا برن هم یه عده دیگه میان که دیکتاتورتر و بد ترن.
چون مشکل ما مردم ایران هستیم
مشکل ما مردم دلال و مورگیج بروکر و دروغ گو و عقده ای و سرکوب گر و دی

خرید پتو نوزادی برجسته مادر کر
پتو نوزادی برجسته مادر کر (mother care)  از جنس پلی استر ضد حساسیت که سازگاری خاصی با پوست بدن نوزاد دارد توجه مصرف کننده را به خود جلب کرده است . ملزومات اتاق و خواب کودک از مهمترین احتیاجات یک نوزاد می باشد که با ایجاد بستری نرم و لطیف آرامش و راحتی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. پتوی برجسته مادرکر با طراحی منحصر به فرد و ظریف مناسب خانواده های است که به فکر راحتی و آرامش کودک خود هستند.
مامان و بابا تمام این سالا یه کاری کردن که وقتی نیستن,برادرام مث قحطی زده ها شروع میکنن به پختن غذاهای جدید و خلاقانه و چرب و پرادویه تا عقده ی تمام غذاهای رژیمی و بی مزه ی بیمارستانی و هویجی این سالهای مامانو دربیارن.
اون یکی که با خروج مامان 20 کیلو کالباس و سوسیس تو یخچال پر میکنه و روزی 20 وعده,صبح و شب و کله سحر و بوق سگ بوی روغن راه می اندازه تا عقده هاشو وا کنه...
من؟ هنوزم که هنوزه جلو مغازه ها وایمیسم و جبران تمام اردوهایی که بچه ها چیس و پف
این که مسیح می‌گوید: «من دردِ شما را به دوش می‌کشم.» چه معنی‌ای دارد؟
درد: به زبان‌آمدنِ گره، و لب‌گشودنِ عقده.
پس مسیح می‌گوید: «من گرهِ شما را به زبان درمی‌آورم و عقده‌ی شما را لب باز می‌کنم. یعنی درونی‌ترین حفره‌های شما را از آنِ خودم می‌کنم. و آن وقت که همگیِ شما از آنِ من شدید، من نه شما را و دردِ شما را، بل‌که دردِ خودم را و خودم را (که حالا تمامِ شماست) به دوش می‌کشم.»
حس می‌کنم که این نوشته را هرچه زودتر باید تمام کرد. صورتِ این گزا
The way a mother raises and teaches her children is different from how they’re taught at schools. She raises and teaches them with her behavior, words and feelings. She teaches them by stroking, by singing lullabies and by living with them. The more righteous and the more intelligent women are, the better children will be raised and taught.
May 1, 2013

Husbands, children, fathers and brothers should behave in a respectful way towards women. If women are regarded as respectable in the family environment, an important part of problems in our society will be solved. We should raise children in a way that they would plant a kiss on their mother’s hand: Islam calls for this behavior: this can be observed more frequently among religious or ethical families that are more fami
چیکار کنم نوزادم چاق بشه؟
تپل شدن کودک آرزوی هر مادری است و فکر می کنند در صورتی که بچه ها چاق باشند حتما در سلامت
کامل هستند به همین دلیل به دنبال راه هایی برای افزایش وزن کودکان هستند.
مادر ها با تقویت کردن بدن خود می توانند شیر خود را تقویت کنند و باعث مقوی شدن شیر شود.
زیرا که کودک با شیر مادر می تواند وزن بگیرد و این راه یکی از مطمئن ترین و ساده ترین روش تپل
شدن کودک است.مادر می تواند از مواد غذایی که موجب افزایش شیر می شود استفاده کند که
سال
مامان مهربانم، آهنگ صدایت، زیباترین ترانه زندگی‌ام، نفس هایت، تنها بهانه نفس کشیدنم و وجودت تنها دلیل زنده بودنم شد. روزت مبارک.
عکس نوشته مادر
مادر بودن سخت ترین و پرمشقت ترین کار دنیا است که
تا آخر عمر هم بازنشستگی ندارد
و تنها حقوقی که بابت آن طلب میکند اندکی عشق است،
مادرم تو را عاشقانه دوست دارم
و با تمام وجودم به تو عشق می ورزم
متن روز مادر
وقتی
چشم به جهان گشودم. قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و
بی ریایی بود احساس کر
ژانر : مهیج , علمی تخیلی , رازآلود
مدت زمان : ۱۱۳ دقیقه
زبان : انگلیسی
محصول : آمریکا , استرالیا
ستارگان : Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne, Tahlia Sturzaker
کارگردان : Grant Sputore
خلاصه داستان :
من مادر هستم ، فیلمی علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی گرانت اسپوتور می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک نوجوان در راستای احیای دوباره‌ی بشریت که منقرض شده است توسط رباتی به نام مادر در دنیایی زیرزمینی پرورش می‌یابد. اما پیوند منحصر
خشمگینم.
از عقده‌هایی که تو جامعه موج می‌زنه.
از این جامعه‌ی عقده‌پرور که وقتی یکی به یه قدرتی، هرچند کوچیک می‌رسه، اون عقده‌ها براش موتور محرکه‌ی پروروندن عقده‌ای‌های دیگه‌ای میشه.
و این سیکل فقط با خودآگاهی شکسته میشه.
چقدر محاسبه‌مون ضعیفه.

چشم‌هام دیگه نمی‌تونن باز بمونن. دیشب بیدار بودم. امشب دو سه ساعت خوابیدم. الان احساس کردم چقدر تشنه‌مه و یادم اومد که دیروز آب نخوردم. از بالا تا پایین با همه‌شون دعوا کردم، نگهبان، حسابدار
دریای شوکتی که به دنیای باور استاز منتهای عشق مصفای مادر استآن عطر بی بدیل که بر تارک گل استیک قطره از حضور مطلای مادر استدر واژگان کلام محبت شنیده ایاین نام زیب زیور زیبای مادر استآن در عصمتی که به عالم نشانه استاز غمزه ی نگاه وتمنای مادر استعشقی که جملگان به پناهش قدم زننداز سایه سار مقدم زیبای مادر استآن جنتی که جمله زنامش قلم زننددر زیر گام ها وقدم های مادر استناظم به قصد حرمت مادر بگو به بانگآری بهشت زیر قدم های مادر است
Soudabeh:Something that is very close to birth is death! Mother feels the presence of God in her own, in every moment, especially in the last months of pregnancy. At least, sometimes, moms feel the presence of a creature in her own, especially when baby shakes or does not shake when it is expected to shake! The growth of a baby in the mother's body is kind of miracle, being alive is a miracle, too. breathing at any moment. Pumping the heart at any moment!  learning more new things, constantly by mind. becoming more patient and kinder and ….The bad moment is the moment that all of this goes away! the last breaths! The last moving! The last… When the choice is taken from humans. for this difficult situation, just a mother can change this bad situation to the best one with her clever an
خوراکی های نفاخ در دوران شیردهی

غذاهای نفاخ در دوران شیردهی

برخی نوزادان نسبت به غذاهای نفاخ در رژیم غذایی مادر حساس هستند و پس از خوردن شیر مادر نوزاد اذیت شده و در این حالت نوزاد بهانه گیر می شود. در این بخش با خوراکی‌هایی که باعث نفخ نوزاد می‌شود و همچنین راهکارهایی برای درمان نفخ نوزاد آشنا شوید.
نفخ نوزاد
نفخ نوزادان حالتی است که با کولیت نوزادی مرتبط است. کولیت دل درد و دل پیچه همراه با قولنج در نوزادان است و نوزادان تازه متولد ش
 استاد از سایتوکاین و سیستم کمپلمان حرف می‌زد و او ردیف آخر می‌خوانْد: 
"این رشته های به شدت رقیق و نازک اعصاب کودک را فقط سرانگشت ظریف و لطیف مادر است که می‌تواند از هم جدا کند که عقده به وجود نیاید، گره به وجود نیاید، هیچ کس دیگر نمی‌تواند..."
کنار صفحه، بزرگ نوشت: آه. 
"این رشته های به شدت رقیق و نازک اعصاب کودک را فقط سرانگشت ظریف و لطیف مادر است که می‌تواند از هم جدا کند که عقده به وجود نیاید، گره به وجود نیاید، هیچ کس دیگر نمی‌تواند..." 
کنار صفحه، بزرگ نوشت: آه. 
به نام خدا 
یکی از دغدغه های مهم خانم ها برای ازدواج شناخت آقایون هست که علتش میتونه مسائل زیادی اعم از اختلالات جنسی یا تنوع طلبی آقایون باشه. از این رو بیشتر به دنبال فهم جهان بینی آقایون نسبت به خانم ها هستند.
همان طور که می دونید روانشناسان معتقدند رفتار مردان با خانم ها تابعی از حسی هست که به مادرشون دارند، بعضی ها حس پسر به مادر رو از نوع جنسی و بعضی از نوع غیر جنسی می نامند. کسی که معتقد بوده این کشش از نوع جنسیه فروید پدر علم روانشناسیه
 چه نوع شیری برای مادران باردار مناسب است
مصرف شیر در بارداری یکی از مهم ترین موضاعاتی که مادران می باست از همان ابتدا توجه کنند که حتما
شیر آن هم از نوع کم چرب را در رژیم غذایی خود قرار دهند. زیرا، اگر کلسیم مادر کم باشد بعدها موجب
کمبود کلسیم در بدن مادر و همچنین پوکی استخوان، خراب و افتادن دندان ها می شود. خوردن شیر در
دوران بارداری موجب می شود نوزاد شما قوی و با استخوان بندی محکم متولد شود.
همچنین تغذیه دوران بارداری بسیار برای مادر و کود
آموزش از پوشک گرفتن کودک
آموزش از پوشک گرفتن کودک یکی از مهم ترین و سخترین مراحل برای مادر و کودک است و خیلی مهم است که در این راه مادر از چه روش هایی استفاده می کند. شما می توانید با استفاده از مطالب و نکته های زیر به راحتی این آموزش را پشت سر بگذارید. با استفاده از روش های زیر می توانید به آسانی رفتن به دسشویی را به کودک خود آموزش دهید. در این راه ممکن است یک مقدار کودک لجبازی کند اما شما می بایست صبوری کنید تا این دوران هم برای شما و هم برای کو
​​​​​
  فواید مصرف گوجه سبز در دوران بارداری و شیردهی
مصرف گوجه سبز در بارداری بسیار اشتها آور است و این میوه سرشار از ویتامین B و برای مادران باردار
و شیرده که دجار استرس و افسردگی هستند بسیار مفید است.
گوجه سبز سرشار از انواع آنتی اکسیدان (مواد جلوگیری کننده از تشکیل رادیکال‌های آزاد در بدن مادر
دفع سموم بدن شده و از استرس اکسیداتیو در بدن مادر جلوگیری کرده و خطر آسیب سلولی به
مادر و جنین داخل رحم آنها را کاهش می دهد) مانند اسیدسیتریک و
عسل یک ماده ی شیرین و گرانی است که مورد توجه بشر قرار گرفته و ۸۰ درصد از قندهای ساده یا مونوساکارید ها مواد تشکیل دهنده آن هستند و هر ۱۰۰ گرم آن حدود ۳۲۰ کالری در بدن ایجاد می کند.جالب است بدانید که ما عسل را به زبان عربی میشناسیم ولی درزبان فارسی آن را به اسم انگبین می گویند، عسل از ماده شیرینی که توسط زنبور عسل که از شهد گل های گیاه جمع آوری می شود بوجود می آید و پس از ترکیب این ماده در درون بدن زنبورعسل به عسل تبدیل می شود.مهم ترین قندهای موجو
نمیدونم چرا ورق اینطور برمیگرده که باید این روزها رو به استرس برای مسائل انقدر حاشیه ای بگذرونم و وقت عزیز و باارزشم رو صرف کارهایی کنم که هیچ ارزشی برای آینده ام ندارن...
پناه میبرم به خدا از شرّ تمام آدمهایی که جز عقده چیزی برای نشون دادن به دنیا و باقی آدمها نداشتن...
_خردادماه نود و هشت،کارورزی اطفال،در انتظار عقده گشایی اتند عفونی!(که خدا هرگز از دل سیاه و مکر و ظلم هاش نگذره)_
~التماس دعا
پروژه طراحی مجتمع تجاری فرهنگی در فرمت dwg میباشد که توسط نرم افزار اتوکد و به صورت قابل ویرایش تهیه شده است .مجموعه تجاری فرهنگی همانطور که از اسمش پیداست بنایی است که به فعالیت یک یا چند نهاد فرهنگی اختصاص دارد و شامل کاربری تجاری نیز می گردد. بنابراین باید در طراحی نما ، انتخاب و چیدمان ریز فضا ها و طراحی داخلی آن دقت زیادی شود. پروژه حال حاضر ما با دقت کامل و بر اساس استانداردها و ضوابط انجام گرفته است.
ادامه مطلب
به اعصاب و روانِ همیشه معذبش نگاه کرد و کنار صفحه، بزرگ نوشت: آه. 
خاله‌م یه پسر کوچولو داره، خیلی بچه ی با نمک و شیطونیه. هر وقت کسی اذیتش کنه یا چیزی ناراحتش کنه و میخواد گریه کنه، سریع میدوه تو بغل مامانش و سرشو مچسبونه به شونه مادرش؛ پسر بچه فهمیده که تنها پناهگاهش مادرشه!

یه روز خیلی اذیت می‌کرد و مامانشو کلافه کرده بود که یهو پاش خورد به لیوان و آبو ریخت رو فرش. مادرشم سرش داد کشید و زد رو دست بچه...
ادامه مطلب
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
گاهی دلم پر می کشد ، تا بام مادر عائشه(رض)تا بشنود از قدسیان ، پیغام مادر عائشه(رض)محبوبه ای خیرالوراء ، تسکین درد مصطفی(ص)آرامش پیغمبر(ص) از ، آرامش مادر عائشه(رض)تدوین بشد از مادرم ، فقهی که از احمد شنیدصدها روایت نقل و شد ، از کام مادر عائشه(رض)هرکس که دارد در دلش ایمان به الله و رسول ، حرمت کند باید که او مقام مادر عائشه(رض)طعنه به پاکان می زند خفاش تاریکی شب ، تا کور و می گردد ز نور تام مادر عائشه(رض)طبق گواهی خدا ، ایشان بری از توهمت استاز آنچ
دانلود سریال کره ای Mother of Mine 2019
با بازی کیم سو یون و هونگ جونگ هیون

نام ها: مادر من
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه KBS2
ژانر: درام | عاشقانه | خانوادگی
تاریخ پخش: 03 فروردین 1398 – 23Mar2019
قسمت ها: 108 
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 35 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است 
بازیگران:
Kim Hae Sook – Kim So Yun
خلاصه داستان: پارک سون جا (کیم هه سوک) یک مادر معمولی و صاحب یک رستوران کوچک است. او سه دختر، یک شوهر دائم الخمر، مادرشوهری بدجنس و مشکلات مالی فراوان دارد. اما با
دلایل گریه و بی قراری کودک
گریه های نوزاد می توان دلایل مختلف داشته باشد و ما در این جا مهم ترین دلایل گریه نوزاد را بررسی می کنیم.
یکی از مهم ترین علت های گریه نوزادان کولیک و نفغ شکم نوزاد است و یکی از موثر ترین روش ها در آرام
کردن گریه های نوزاد به خاطر کولیک ماساژ دادن کودک است و شما می توانید با ماساژ معده او از درد
نوزاد کم کنید. همچنین استفاده از سشوار بسیار روشی عالی برای گریه های نوزاد است چون لحظه هایی
که در شکم مادرش بوده است را تداع
آباد عالم ما، از یک دعای مادر،
صد سد ره شکسته از یک صدای مادر.
شیر سفید او شد شعر سفید شاعر،
بالا نبوده شعری از الّه های مادر.
گر بخت خود بیابیم در عالم حوادث،
در عالم دل ما خالی است جای مادر.
غرق گنه شود دهر از آب دیده او،
اشکی اگر بریزد از دید ه های مادر.
خوشبخت عالمستیم از هر کلام نیکش.
حرف خوشی نیابیم اندر بهای مادر.
 راضی از این جهان و راضی ز خویش باشیم،
راضی ز ما خدا هم، باشد دعای مادر.
جنّات نقد آدم باشد کنار مادر،
جنّات هر دو عالم در پیش پای
در پست های قبلی بارها در مورد اهمیت باور داشتن به خودمان و مسیری که میخواهیم ادامه دهیم حرف زده ام. اینکه چقدر مهم است احساس "درست" بودن داشته باشیم تا نظرات و احیانا توهین های دیگران باعث رنجش ما نشود و ما ثابت قدم در راه هدفمان باقی بمانیم. اما بیایید ببینیم چطور باید با تردید هایی که در جانمان ریشه دوانده اند و نمیگذارند هیچ انتخابی بکنیم مبارزه کنیم.

بیایید از عقده هایمان کمک بگیریم
شما عقده ی چه چیزی را در زندگی دارید؟ کاملا رک و صریح حر
من مادر هستم (فیلم I Am Mother 2019) فیلمی در ژانر ترسناک ، درام و علمی تخیلی ساخته گرانت اسپورتور می باشد. که در ژوئن ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران این فیلم می توان به کلارا روگارد ، هیلاری سوانک و رز بیرن اشاره کرد. در ادامه مطلب قادر به مشاهده تریلر و دانلود فیلم “من مادر هستم” خواهید بود.

خلاصه داستان فیلم سینمایی من مادر هستم
یک نوجوان در راستای احیای دوباره‌ی بشریت که نابود شده است با رباتی به اسم مادر در دنیایی زیرزمینی رشد می کند. اما پیون
صفحه مدار چاپی مادر یا سیستم یکی از قطعه های رایانه شماست که تمام قطعات و اجزای اصلی که رایانه شما برای کار کردن به آنها نیاز دارد مثل پردازشگر و حافظه را به هم ارتباط می دهد.دیسک سخت هم با یک کابل انتقال داده به همین صفحه وصل است و به همین ترتیب تمام کارتهای کمکی مثل کارت گرافیک یا کارت صدا.
#داستان_کوتاه‌مادر نابینا کنار تخت پسرش در شفاخانه نشسته بود و میگریست ...فرشته ی فرود آمد و رو به طرف مادر گفت: ای مادر من از جانب خدا آمده ام. رحمت خدا بر آن است که فقط یکی از آرزو های ترا برآورده سازد، بگو از خدا چه میخواهـی؟مادر رو به فرشته کرد و گفت: از خدا میخواهم تا پسرم را شِفا دهد. فرشته گفت: پشیمان نمیشوی؟ مادر پاسخ داد: نه!فرشته گفت: اینک پسرت شِفا
ادامه مطلب
یه پست پیامکی فرستادم با عنوان حجم عظیمی از عقده ولی بیان ثبتش نکرد ...
موضوعش هم عدم همکاری پرسنل لیبر با ما بود ... مسئول شیفت سرتاپا عقده شون نذاشت ما تو
لیبر بمونیم در حالی که سوپروایزر عصر اجازه داده بود !!! دیگه نگید پرستارها بد اخلاقن ها ، پرستار ها
در مقایسه با ماماها ماهن،  مااااااااه!

این مدته ، یعنی از اون موقع که امتحانام تموم شده تا همین الان چندین و چند بار خواب ا.د و مرکز رو
دیدم ... همه خوابها هم یک مضمون واحد دارن و این منو میرسونه!
نوزادها همیشه برای بزرگتر ها نماد معصومیت، پاکی، ظرافت و معصومیت بوده اند. ولی خب، باید در نظر داشته باشیم که این صفات خوب و زیبا با ضعیف بودن و حساسیت بالا همراه هستند و همین موضوع باعث می شود که مراقبت از نوزادان تا زمانی که این دوران را پشت سر نگذاشته اند، بسیار مهم و ضروری باشد.از طرفی نوزادان در دوره نوزادی خود بیشتر زمان را در سرویس خواب نوزاد می گذرانند و همین موضوع باعث شده است که انتخاب تخت مناسب در این زمان کار بسیار مهمی باشد.
بهتر
نوزادها همیشه برای بزرگتر ها نماد معصومیت، پاکی، ظرافت و معصومیت بوده اند. ولی خب، باید در نظر داشته باشیم که این صفات خوب و زیبا با ضعیف بودن و حساسیت بالا همراه هستند و همین موضوع باعث می شود که مراقبت از نوزادان تا زمانی که این دوران را پشت سر نگذاشته اند، بسیار مهم و ضروری باشد.از طرفی نوزادان در دوره نوزادی خود بیشتر زمان را در سرویس خواب نوزاد می گذرانند و همین موضوع باعث شده است که انتخاب تخت مناسب در این زمان کار بسیار مهمی باشد.
بهتر
دوست دارم فردا بگم علی بیا
تو هم با من بیا...بیا با من باش
بیا باهم بریم شیطنت کنیم
بخندیم....
برای یک روزم که شده همه چیز رو فراموش کنیم
شاد باشیم فارغ از همه چیز و همه کس
من خیلی چیزا رو با تو تجربه کنم...
خوشحال باشم
و تو....آزاد باشی....
رها باشی....
چه به حال روزمون میاره این کمبودا
که من کمبودامو باهاش جبران میکنیم
و اون یه جا دیگه پناه اورده
گاهی ما خودمون سرنوشتمون رو عوض میکنیم....
دوست دارم برای یکبارم که شده پا بذارم روی همه چیز
و اون کاری رو بکن
حتما شده که از یه نفر بدتون بیاد و ازش عقده داشته باشین. حالا این عقده می تونه از هرچی باشه عقده ی من از این بود که هی چقولی منو می کرد و مسخرم می کرد. هم کلاسیم بود خیلی هم درس بد بود یعنی می فهمید ولی همش تنبلی در می آورد سز کلاس حواسش پرت بود به کلاس هم گند زده بود 
امروز سر زنگ ریاضی ترین هایی که معلم سر کلاس حل کرده بود رو ننوشته بود بعد معلم فهمید و اوردش نیمکت اول کنار من گفت حواست باشه هرجا ننوشت به من بگو                                          
سوم راهنمایی بودم. امتحاناتِ نوبتِ اول شروع شده بود و من به مادر قول داده بودم معدلم ۲۰ بشه. رقابت توی مدرسه‌ی ما بر سرِ صدمِ نمره بود. (مدرسه‌ی الکی مثلاً تیزهوشان) کارِ راحتی نبود اما از اونجایی که لبخندِ مادر ارزشِ تحملِ هر فشاری رو داره بکوب می‌خوندم...
 جهت مشاهده ادامه و منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

بی مقدمه بگویم ؛ می خواهم امروز ، برایتان  اشک تمساح بریزم 

سفره دلم بدجوری پر شده است .  انقدری که دیگر نمی دانم از کجا بگویم و از کجا گریه کنم ؟   
.
از چشمانم ؟ 

نه  . وقتی گل و گیاه دارم ، چرا از خودم مایه بزارم  . 
.

گیاه اشک تمساح یا بریوفیلیوم  یا اشک شب یا کالانکوا دیاگِرمونتینا ( خداوکیلی اگه سه بار پشت سر هم گفتی 100 تومن میدم  )یا  مادر هزار فرزند  یا  هر فلان چیزی که بهش میگن، (اه)

ماشالله یگ گیاه هست  و هزار تا القاب ( که هرکدو
یه جایی از سریالHow i met your mother تد موزبی میگه: No more dating, I'm ready to settle down
من الان اینجاش‌ دارم آفتاب بالانس میزنم با اینکه ژیمناست نیستم

+سال‌های زیادی رو پای سریالای کمدی گذاشتم و میتونم بگم اگه سریال جدی بذارن جلوم و حتی GOTهم باشه چندان میلی در من نیست که بشینم و ببینمش.عوضش همین How i met your mother رو بالغ بر ده بار دیدم(به جز فصل آخرش که هنوز ندیدمش، چون دوس ندارم اون پایان دوست نداشتنی رو تحمل کنم).حالا از اجنبی ها که بگذریم، شب‌های برره‌ی خودمون رو
سلام وقت بخیر 
مشکل من برخورد با برادر کوچکترم هست.
برادر من زمانی به دنیا اومد که پدر و مادرم 43 سال سن داشتن و از نظر مالی وضع بدی داشتیم و چون سن و سال زیادی داشتن به برادر کوچکترم توجهی نمی کردن، حالا برادرم 28 سالشه و عقده ای شده هر روز دعوا میکنه، و مادر و پدرم و حتی مرده های فامیل رو با رکیک ترین فحش ها خطاب قرار میده.
برادر کوچیکم استعداد خوبی داشت، مدرسه نمونه راهنمایی قبول شد، ولی چون پول شهریه نداشتیم بدیم همیشه مدیر مدرسه بهش تذکر مید
باورهای غلط درباره شیر مادر
باورهای غلط و نادرستی که درباره ی شیردهی و شیر مادر در مردم وجود دارند که فکر می کنند،
اگر این کارها را انجام دهند موجب کاهش شیر می شود که این باورهای غلط از قدیم با مردم بوده است.
بعضی از این باورهای غلط درباره شیردهی باید تجدید نظر بشود. اینکه ممکن است بعضی از اطرافیانمان
به اشتباه و باور غلط به مادران شیرده نکاتی را بگویند که موجب نگرانی مادران شود و ما در اینجا چند باور
غلط و به اشتبه را بررسی می کنبم.
برای مشاهد
۸ ویژگی ای که ژنتیکی هستند و خودمان هم خبر نداریم.
تندرستی: طبیعی است که دلیل رنگ چشم و اندازه قد و بیماری ها را ژنتیکی بدانیم اما اینکه نتیجه ازدواج افراد هم به ژن های آنها مرتبط است غیر معمول به نظر می رسد اما 
براساس آخرین پژوهش ها این مساله ژنتیکی است. پژوهشگران طیف وسیعی از رفتارها و ویژگی ها را بررسی کرده و به نقش ژنتیک در بروز آنها پی برده اند؛ 
بعضی از این رفتارها برآیندی از ویژگی های ژنتیکی و تاثیر محیط هستند که در مجموع نمی توان تنها
تنها عشقی که تاریخ انقضا نداره مادر است
مادر یعنی تمام دلخوشی یک انسان
مادر یعنی بهونه زندگی کردن
مادر یعنی تمام امید و آرزوی یک انسان
کاش در این قطار زندگی که بلیط برگشتی هم نداریم مادرمان همیشه در کنارمان باشد تا برای دردهایمان آرامشی باشد
تغذیه کودک
دستور پخت غذای کمکی مقوی و خوشمزه را با طرز تهیه برای شما اینجا جمع آوری کرده ایم . این غذاهای کمکی بسیار مقوی و همچنین موجب وزن گیری کودک شما می شود و مادران می توانند غذا و طرز تهیه غذا را اینجا پیدا و برای کودک خود درست کنند. درست کردن این غذاها بسیار ساده اما خوشمزه و مقوی برای کودکان می باشد.در اینجا چند دستور تهیه غذای خانگی و مقوی برای درست کردن غذا و سوپ برای کودکان از ۷ تا ۱۲ ماهگی را آورده ایم. از ۶ ماهگی به بعد کودک علاوه بر
The Genealogy of Imam Mahdi (PBUH)
WWW.ISLAMPFR.COM
The beginning of the Imamate of Imam Mahdi (PBUH)
His noble father was Imam Hassan Askari (PBUH), the 11th Imam of Shiites who was born in 232 AH (846 AC) in Medina and martyred in 260 AH (873 AC) in Samarra.
Imam Mahdi’s (PBUH) mother was Narjis
Khatoon who from father side is Joshua’s daughter, the son of the Cesar,
Byzantine Empire and from mother side she reverts to Simon one of the
Jesus’ (PBUH) apostles that was transferred from Rome to Medina and then
in Imam Hadi’s house, she got acquainted with Islamic Rules under the
supervision of Halimeh Khatoon, the daughter of Imam Javad (PBUH). Then
Imam Hadi (PBUH) married her off to Imam Askari (PBUH) and accordingly
this pious gentlewoman had the honor of being Imam Mahdi
انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب
معرفی شیر خشک تروویتال ۱برای کودکان
شیرخشک تروویتال ۱
شیرخشک تروویتال ۱ ، حاوی ترکیبات مغذی برای رشد و تکامل کودک می باشد، مخصوص شیرخواران از
بدو تولد تا ۶ ماهگی می باشد. کیفیت پروتئین ها و ویتامین های تروویتال آن را در رده شیرخشک های
مرغوب قرار می دهد که با دارا بودن بالاترین ارزش بیولوژیک این امکان را فراهم می آورند که بار
کلیوی غیر ضروری را به کلیه های نوزاد تحمیل نکند.
تروویتال حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا جهت تقویت هوش و ضری
نام ژانر: فیلم من مادر هستم
کیفیت: 1080p - 720p - 480p
محصول: استرالیا
موضوع: علمی تخیلی ، هیجان انگیز
کارگردان: Grant Sputore
با هنرنمایی: Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne, Tahlia Sturzaker
زبان: دوبله فارسی و زبان اصلی
سال تولید: 2019

درباره انیمیشن من مادر هستم 2019:
یک نوجوان در راستای احیای دوباره‌ی بشریت که منقرض شده است توسط رباتی به نام مادر در دنیایی زیرزمینی پرورش می‌یابد. اما پیوند منحصر به فرد آنها زمانی که یک غریبه غیرقابل توصیف با اخبار هشدار دهنده می‌‌رسد ، ته
خرید عسل طبیعی و ارگانیک
واژه ای که امروزه در میان مصرف کنندگان بسیار به چشم می خورد واژه ی عسل طبیعی و ارگانیک است. اما واقعا در خرید عسل طبیعی و ارگانیک به چه نکاتی باید توجه نماییم؟ ما در مقاله ی زیر به بررسی خرید عسل طبیعی و ارگانیک می پردازیم.
عسل ارگانیک به چه عسلی می گویند؟
ارگانیک اصطلاحی بوده که برای تولید محصول یا روش پرورش به کار می رود. در همه مراحل تولید عسل ارگانیک، از هیچ گونه ماده ی شیمیایی، سمی و آنتی بیوتیکی استفاده نشده

چند تمرین ساده برای افزایش هوش کودک
افزایش هوش کودک با چند تمرین ساده که شما با انجام دادن این تمرین ها و ورزش ها می توانید هوش
و قدرت یادگیری کودکتان را افزایش خواهید داد، اما چه تمارینی این خاصیت را دارند؟
در ادامه این تمارین را برای شما آورده ایم.
ورزش صدا
این فعالیتی است که بسیاری از والدین آن را انجام می‌دهند بدون آن که بدانند این کار چقدر برای کودک
مفید است. بسیاری از والدین هنگام عوض کردن پوشک،حمام یا بازی با کودک خود حرف می‌زنند.
آخ مادر، مادر، چگونه توانستی این همه رنج را تاب بیاوری و دیوانه نشوی؟ چگونه صدای شکستن استخوان‌هایت را شنیدی و دم برنیاوردی؟ چگونه پسرِ شیرخواره بر دوش به دیدار مردت رفتی که آن‌سوی میله‌ها از درد شلاق‌های شب، می‌نالید؟ چگونه لب به شکوه نگشودی؟ چگونه روزگار، زخم بر زخمت افزود و تو تاب آوردی؟ چگونه آخر؟ چگونه آن همه زخم ِ زبان و توهین را نادیده انگاشتی و انگار نه انگار برخاستی و روز از نو ادامه دادی این زندگی را؟ چگونه به این انباشت انبوه
عسل گراوان
عسل یک ماده ی غذایی مفید و پرارزش بوده که از قرن ها پیش به عنوان مقوی ترین و عالی ترین غذاها شناخته شده است. همچنین این ماده به علت ویژگی های شفابخشی که دارد، در درمان بیشتر بیماری ها به عنوان دارو کاربرد داشته است. ماده ی اصلی عسل شهد گیاهان و گل های شفا بخش است که به وسیله ی زنبور عسل بعد از مکیدن و تغلیظ و تغییر دادن شکل، درست شده و به عنوان غذایی کامل و خوشمزه در دسترس انسان ها قرار می گیرد. ما در مقاله ی زیر به بررسی خواص عسل گراوا
حرف زیاد هست و گله ها و دردها و اشک ها و سوزِ دل ها و آه که در سینه نهفته اما بی هیچ کدومشون و بی هیچ مقدمه ای میدونم هرچند که رهگذری هستی و شاید به تصادف پنجره ی کلبه ی مجازآبادی من به روت باز شده اما تمنا دارم برای خوب شدن حال یک مادر دعا کن.+مادر تکه سهم زمینی فرزند آدم است از خدا.
 مصرف کنجد در دوران بارداری
مصرف کنجد در دوران بارداری بسیار مفید است.
مادربزرگ ها میگفتند کنجد می تواند موجب سقط جنین شود چون گرمی است. برخی تحقیقات این مورد
را تایید می کنند، اما اگر به مقدار محدود مصرف هیج مشکلی برای شما و جنینتان ایجاد نخواهد کرد.
خیلی مهم است که کنجد را در سه ماه اول استفاده نکنید چون موجب سقط جنین در شکم می شود.
بهتر است کنجد را در در سه ماهه دوم بارداری مصرف کنید، که هم کلسیم را تامین می‌کند و هم
امگا۳ بالایی دارد و هم ر
تغذیه کودک در دوران سرماخوردگی
تغذیه کودک زمانی که سرما خورده به علت گلودرد و گرفتگی بینی سخت می شود. در نوزادان زیر ۶ ماه
که مشخص است، بیش از زمان معمول به او شیر بدهید و هر چقدر بیشتر به کودک خود شیر دهید،
موجب می شود ویروس هم زودتر از طریق ادرار خارج شود و سرماخوردگی کودکتان هم درمان شود.
برای نوزادان که غذای کمکی را شروع کرده اید و کودکان، هر غذایی که میل دارد به او بدهید، پوره سیب
زمینی، ژله خانگی، ماست و سوپ مرغ را فراموش نکنید. در سوپ ه
* دیدم همیشه هر پستی که میذارم یک غم و اندوه و گلایه‌ای توش هس، شرمم اومد که الان که حالم خوبه پست نذارم؛)
* همین دیگه.. حالم خوبه:))
* به یکی از چیزای کوچیکی که خیلی وقت بود میخواستم رسیدم. حالم خیلی خوب شد چون با تمام کوچیکیش،
انقد حسو حال خوب داشت که تونست همه‌ی حال بدی رو که طی 8 ساعت گذشته گریبان‌گیرم شده بود و هیچجوره دست از سرم برنمیداشت رو بشوره ببره:))
* البته که قسمتیش رو مدیون داداشمم که استارتشو برام زد و بعد ازون همونی که این کار کوچیک ا
ست پدر و پسر
ست پدر و پسر ، ست لباس خانوادگی و همچنین ست مادر دختری امروزه بسیار مد شده است.
خانواده ها به دنبال ست کردن لباس و تیپ با یکدیگر هستند. به طوری که مرد ها و زن ها با
فرزندانشان، مادر و دختر، پدر و پسر انواع ست ها را با یکدیگر امتحان می کنند.
این نوع ست ها با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارند زیبا و جذاب خواهند بود. بالطبع
هر پدری علاقه دارد که فرزندش به مانند او باشد. پسران نیز علاقه ی زیادی دارند که به مانند پدر
رفتار کرده و به مانند

مادر... همو که بار ها گفتیم از او و بار ها قلم زدیم از او؛ اما هیچگاه نتوانستیم کنه وجود او را درک کنیم؛ همانند کودکی که دستش به بالای طاقچه نمی رسد. مادر نه فرشته است، نه پری و نه انسان؛ مادر، مادر است؛ همو که خدایش آفرید تا فردوس برین را به پایش بریزد.
مادر، فانوس فروزان آویزان بر دیوار خانه است؛ می سوزد و می سازد برای ما؛ اما به چشم نمی آید. تا هست، بودنش برای کسی تفسیر نمی شود. برای فهمیدن روشنایی و گرمای حاصل از سوختن مادر
اگرچه it's all about money ، ولی این اولین‌باره که همه‌مون درمونده‌ایم. وقتی قراره همه‌مون با هم هم‌سرنوشت باشیم، همه‌چیز معنی خودش ُ از دست می‌ده و همه‌مون توی یک طبقه قرار می‌گیریم. چه قدر ما انسان‌ها هیچی نیستیم.
خدایا! ما داریم از دست می‌ریم، لطفاً لطفاً خودت نجات‌مون بده.
مجموعه تفریحی گاوازنگ (ائل داغی)
مجموعه تفریحی ائل داغی 
یکی از نقاط بسیار خوش آب و هوای زنجان،
منطقه ی تفریحی گردشگری ائل داغی می باشد. مجموعه تفریحی و کوهستانی ائل
داغی زنجان که به مجموعه تفریحی گاوازنگ و بام زنجان نیز شهرت دارد در
شمالی ترین نقطه شهر و در دامنه کوه گاوازنگ قرار گرفته است.
ادامه مطلب
قیمت عسل وحشی
زنبورهای عسل وحشی زنبورهایی نژاد ریز هستند که غالبا در جنوب کشور زندگی می کنند. البته عسل وحشی در بیشتر استان ها وجود دارد. اشخاصی وجود دارند که برای برداشت عسل وحشی به میان صخره ها و داخل غارها می روند و عسل وحشی برداشت می کنند. بیشترین برداشت برای استان های کردستان، خوزستان، کرمان، مازندران، سیستان و بلوچستان، گیلان، بوشهر و گلستان است. رنگ عسل وحشی بیشتر به شهد استفاده شده توسط زنبور عسل بستگی دارد. ما در مقاله ی زیر به برر
این #کتاب سال ۷۶ چاپ شد و تمام اشعار #شعرای_ایرانی پیرامون #مادر را گردآوری کرده است. جز پنج اثر، هرچه #شعر پیرامون #مادر است نوعا اثر #شاعران_قرن_چهاردهم_هجری یعنی #قرن_معاصر است و از عصر #رودکی تا پایان قرن سیزدهم، تنها از #خاقانی_شروانی، #نظامی و #سعدی، شعری پیرامون #مادر خواهید خواند! و اگر از آن بزرگان هم این پنج اثر مشاهده نمی شد، یقین می بردم که #شاعران پیش از قرن معاصر، ابدا طعم مهر #مادر را نچشیده اند!___#مظاهر_مصفا :راستی مادر! از تو بهتر کیس

عوارض داروهای اشتها آور برای کودکان
داروهای اشتها آور برای کودکان که موجب اشتهای بچه ها به خوردن غذا می شود البته بی اشتهایی بچه ها
یا کم غذا خوردن آنها همیشه یکی از دغدغه های اصلی مادران است.
بی اشتهایی کودک که موجب می شود کودک نازنین شما به کودکی بد غذا، وسواسی در انتخاب غذا
و سخت پسند تبدیل کند. اگر کودک شما احساس کند که شما از عادات غذا خوردن او ناراضی هستید،
ممکن است این موضوع منجر به یک معضل شود و کودک شما لجبازی کند و دیگر غذا نخورد،
ت
پیشگیری از سرطان بویژه در مراحل اولیه در مقایسه با پیشگیری در مراحل دوم یا سوم از اهمیت بسیاری برخوردار است. کاملاً مشخص شده است که صرفاً استفاده از ویتامین‌ها و املاح نمی‌تواند جلوی بروز سرطان را در بسیاری از جایگاههای بروز این بیماری بگیرد. گمان می‌رود که بره موم برای جلوگیری از بروز سرطان در مراحل اولیه موثر است زیرا این ماده خواص ضد سرطانی مستقیم، خاصیت افزایش ایمنی و تاثیر آنتی اکسیدانی دارد. در این مقاله بررسی میکنیم که آیا پیشگی
اگر از من بپرسند که دستاورد نیم قرن زیستن ات چیست خواهم گفت :
به تمامی زیستن در لحظه . بی گذشته و بی آینده ! زیستنی سراسر لذت !
شیره ی وجودی زندگی را از پستان روزگار مکیدن !
و چه لذت مشترکی . همچون کودکی که به سینه ی مادر چسبیده و با ولع عصاره ی عشق مادر را به درون می کشد و مادر ...
مادر از این مصرف شدن لذت می برد ...

روح وحشی
+لحظه ها تنها المان های واقعی زمان هستند و باقی فریب ذهن .
طرز تهیه برخی از غذاهای کمکی برای کودک 
طرز تهیه بهترین و مقوی ترین غذاهای کمکی برای کودکان را در این مقاله برای شما جمع آوری کرده ایم.
بهترین زمان برای شروع غذای کمکی ۶ ماهگی به بعد است.
بهترین و مقوی ترین غذا برای شروع غذای کمکی به کودک فرنی آرد برنج و بادام است که در ادامه دستور
آن را برای شما آورده ایم. اگر که می خواهید کودکتان وزن بگیرد به کودک خود شیر برنج بدهید که
مناسب ترین غذا برای وزن گیری کودک است. همچنین درست کردن آش و سوپ با قلم و
#مادر
مادر، اسوه ی تکرار نشدنی تاریخ بشریت که مانندش، بی مانند است!
مادر، مبهم ترین واژه ی هستی است. واژه ای که عالمیان از یافتن معنی آن عاجز شدند، زیرا که واژه ها برای توصیفش نا چیز بودند!
او اسطوره ایی بود که هیچگاه شرح کامل فدا کاری هایش ثبت نگردید و صرفا خاطره شد…
ادامه مطلب
دانلود دوبله فارسی فیلم Awaara 1951کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران  : Prithviraj Kapoor, Nargis, Raj Kapoor |
کارگردان : Raj Kapoor
محصول : هندی
سال تولید : ۱۹۶۷
زبان : زیرنویس
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : آواره
خلاصه داستان : “”“راجو در نتیجه فرار از پدر تلخ خود ، یک قاضی ولسوالی ، که سالها پیش مادر راجو را از خانه بیرون آورده بود ، به عنوان بی سرپرست زندگی می کند. Raju با Dacoit متلاشی می شود..”“
خلاصه داستان :Raju lives as a derelict as a result of being estranged from his bitter father, a district judge,

اگر چه اشک گرمی ارمغان آورده ام مادرنسیم سردم و بوی خزان آورده ام مادرنیاید کس به استقبال من زیرا که می سوزدز هرُم شعله ای کز سوز جان آورده ام مادربه این بی دست و پایی بی پر و بالی نمی دانمچه باعث شد که رو در آشیان آورده ام مادراگر من زنده برگشتم ز صحرای شهادت هاز صدها مرگ تدریجی نشان آورده ام مادررهانیدم ز طوفان ستم ها کاروانی راکه اینک بی برادر کاروان آورده ام مادرحسینت را نیاوردم من و از داغ جانسوزشدل خونین و چشم خون فشان آورده ام مادرب
بیسکویت مادر قدیمی‌ترین بیسکویت‌ تولیدشده در ایران است که از سال ۱۳۳۷ توسط شرکت ویتانا تولید می‌شود. بر روی بسته‌های این بیسکویت تصویر یک مادر به همراه نوزاد خود دیده می‌شود. شعار این بیسکویت برای سال‌ها این بود:
مهر مادر، شیر مادر، بیسکویت مادر
در ایامی نه چندان پیش از این تر        سه خواهر بودی اندر شهر دختر
دو خواهر از یکی دیگر بزرگتر            یکی کوچکتر از آن هر دو خواهر
پدر بر هر سه عاشق تر ز مجنون         به عشق دختر کوچک که برتر
ز عشق بیش او بر دخت کوچک          دو خواهر دوست تر میداشت مادر
پدر چون رخت از این دنیا بدر کرد      حکومت گشت اندر دست مادر
ز ثروت آن دو خواهر را فزون داد       نصیب دختر کوچک که کمتر
چو آن دختر برفت از پیش مادر          به شوهر خار شد زآن کار مادر
تمام عمر با ای
روز مادر...
امسال دومین سالی که به معنای واقعی مامان شدم.
خدایا خیلی ازت ممنونم که منو به بالاترین درجه مقام یک زن رسوندی.
مادر بودن یعنی همه چیز...
وقتی مادر میشی تازه معنای اصلی خیلی چیزها رو می فهمی، دیدت و دریچه نگاهت به دنیا عوض میشه و اون وقت دنیارو خیلی قشنگتر می بینی و قشنگتر می خواهی.
الهی شکر.
ادامه مطلب
وقتی به گذشته فکر میکنم چیزی جز یه اتاق تاریک با جند لامپ نیمه سوخته نمیبینم ...کل عمرم کلی سختی کشیدم .. مخصوصا این 3 سال اخر ..
17 - 18- 19 سالگیم 
هیچی از زنگی کردن نفهمیدم . نه رفیق صمیمی ای . نه مسافرتی . نه تفریحی و خیلی نه ها ی دیگه !
اما وقتی به آینده فکر میکنم فقط یک اتفاق میتونه اونو با گذشته ای که ازش حرف زدم متمایزش کنه !
دلمو خوش کردم به رخ دادنش تو این تابستون !
یعنی این تابستون اتفاق میفته ؟
"ولش کن در موردش حرف نزنم " ؛ این جمله رو بعد از 2 ساعت
وقتی به گذشته فکر میکنم چیزی جز یه اتاق تاریک با جند لامپ نیمه سوخته نمیبینم ...کل عمرم کلی سختی کشیدم .. مخصوصا این 3 سال اخر ..
17 - 18- 19 سالگیم 
هیچی از زنگی کردن نفهمیدم . نه رفیق صمیمی ای . نه مسافرتی . نه تفریحی و خیلی نه ها ی دیگه !
اما وقتی به آینده فکر میکنم فقط یک اتفاق میتونه اونو با گذشته ای که ازش حرف زدم متمایزش کنه !
دلمو خوش کردم به رخ دادنش تو این تابستون !
یعنی این تابستون اتفاق میفته ؟
"ولش کن در موردش حرف نزنم " ؛ این جمله رو بعد از 2 ساعت
تحقیق کردم دیدم هیچ روزی به اسم روز مادر بزرگ نداریم. فک کردم وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

به این نتیجه رسیدم که 18 مرداد یا 9 اگوست رو به عنوان روز مادر بزرگ نام گذاری کنم.

همتون موظفید پست بذارید و تبریک ب
عرض سلام‌ و تشکر از توجه و همراهی تون
بی مقدمه موضوع این جلسه رو عرض میکنم:
قبل از اینکه بخوایم باز بگیم مشکلات اقتصادی و ... ، بنظرم یه موضوع مهم تر هست که تو این تاپیک درباره ش بحث میکنیم‌، اونم عقده پسر ها هست . پس موضوع میشه عقده پسر ها، عقده واژه بد و توهین آمیز نیست، اصلا این قصد رو ندارم، در ادامه من نظر خودم رو میگم و از شما هم میخوام وارد بحث بشید . 
یکی از دلایل اصلی کاهش درخواست ازدواج از طرف پسر ها ، دل شکستگی هست که‌ دارن، عده ای شون ح
دیگر دلیلی برای ایستادن ندارم. دلیل‌های سابق چه باقی باشند و چه نه، دیگر کافی نیستند. 
اولَش که قرار بود مادرانگیِ مادر را به غلیان نیندازم. باید سکوت می‌کردم و پشت درهای بسته بغض می‌کردم و اشک هم ممنوع، چون چشم را سرخ می‌کند. بعد باید مراقب می‌بودم که نه تو بفهمی و نه آن دوستِ کثافتِ مطلقت که جز تو کسی را برای خودم نگذاشته‌بودم در جهان. صمیمی‌ترین دوستم را از دست داده‌بودم و تنهای مطلق بودم. بعدترش نباید می‌گذاشتم کسی در آن مدرسه‌ی مسخ
علت فاسد شدن شیر مادر چیست ؟
شیر مادر یکی از بهترین غذاها برای کودکان است که خاصیت فراوانی در رشد فکری وجسمی کودک دارد . در دوران شیر دهی زنان باید رژیم غذایی مطلوب داشته باشند تا شیرشان از کیفیت بالایی بر خوردار شود اما برخی عوامل باعث می شوند تا شیر مادر فاسد شود با این عوامل آشنا شوید.
چه چیزهایی شیر مادر را فاسد می کند؟
یکی از بیشترین غصه های مادران بعد از زایمان این است که آیا شیر خوب و کافی برای تغذیه نوزادم دارم؟در این مطلب سعی کردیم
‌سویق چیست 
فواید سویق بسیار زیاد است که مهم ترین آن وزن گیری و افزایش اشتها برای کودکان است البته
اگر  خانگی باشد. شما با دستور تهیه سویق زیر می توانید به راحتی سویق گندم یا عدس را در
خانه برای خود و کودکتان درست کنید.
سویق همان قاووت می باشد،مثل آرد نخودچی و قوتو کرمانی.
ولی در طب اسلامی سویق عبارت از؛ تفت داده آرد برخی حبوبات،بدین صورت که مثلا آرد گندم را تفت
می دهند و سبوس گندم را نیز جداگانه تفت می دهند،بعد از الک کردن آنها را با هم مخلوط

همه ی آدمها عقده هایی هست که دارند. بعضی کوچیک بعضی بزرگ. حتی گاهی خودشون نمیدونن یا بعدا متوجهش میشن . حالا عقده چیه؟ عقده مسئله ای که یه ادم دلش میخواد اما سرکوب میشه. بزرگ و کوچیک هم فرقی نداره. و من هم جدا از بقیه نیستم و عقده هایی هست که دارم. بعضی هاشو وقتی که رفع شدن فهمیدم. مثلا یه زمانی عقده ی لک زدن داشتم. چون هیچوقت اجازه نداشتم که بیرون از خونه لاک بزنم اونم رنگهایی که توجه رو جلب میکرد ! اما الان انجامش میدم و برام یه امر شاید عادی
خلاصه داستان فیلم سینمایی من مادر هستم
یک نوجوان در راستای احیای دوباره‌ی بشریت که نابود شده است با رباتی به اسم مادر در دنیایی زیرزمینی رشد می کند. اما پیوند منحصر به فرد آنها زمانی که یک غریبه غیرقابل توصیف با خبر های خطرناک می‌‌رسد، تهدید می‌شود و…

مشخصات فیلم سینمایی I Am Mother 2019
ژانر : فیلم ترسناک | فیلم درام | فیلم علمی تخیلی
نام فارسی : من مادر هستم
کارگردان : Grant Sputore
بازیگران : Clara Rugaard | Hilary Swank | Rose Byrne
مدت زمان : ۱۱۵ دقیقه
سال انتشا
شیر مادر یکی از بهترین غذاها برای کودکان است که خاصیت فراوانی در رشد فکری وجسمی کودک دارد . در دوران شیر دهی زنان باید رژیم غذایی مطلوب داشته باشند تا شیرشان از کیفیت بالایی بر خوردار شود اما برخی عوامل باعث می شوند تا شیر مادر فاسد شود با این عوامل آشنا شوید.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید عماد ایزد خواستی به نام مادر
متن آهنگ جدید مادر - عماد ایزد خواستی
Скачать новую песнюEmad IzadKhasti Madar
Текст песни Madar Emad IzadKhasti
خونه بهشته با حضور تو مادرРайский дом с твоей мамой
دنیا کنار تو خوب و آرومه مادرМир рядом с тобой добрый и материнский
چادر نمازت بوی گل میده مادر

ادامه مطلب
در رحم مادر خداوند بچه را در آبی بسیار شور قرار داده تا جسمش تمیز بماند و مادر سنگینی بچه را کمتر احساس کند، و خداوند روزیِ جنین را از طریق بند ناف که به مادر وصل است به او می‌رساند.
پس اگر مادر در غذا خوردن کوتاهی کند از غذای جنین چیزی کم نمیشود.
بخاطر وجود غده هایی که با گرفتن مواد لازم از دندانها و استخوان مادر غذای جنین را تأمین میکند و به همین دلیل است که مادران با پیشروی در سن، دندان و پا و زانو درد میگیرند، و در آخر میگویند: زن زودتر از مر
هلو اوری وان⁦⁩
اینو به مناسبت روز مادر گذاشتم

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

لذت ببرین(این از آلبوم fearless عه) 
برای متن آهنگ برین ادامه مطلب
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها