نتایج جستجو برای عبارت :

از دل پست های منتشر نشده

یک ماه  بود که پستی در پیجش منتشر نمیکرد. از روزی که آدرس وبم عوض شده ۵ روز میگذره و در این ۵ روز ۳ پست اینستایی منتشر کرده است. پست امروزش در مورد همان نکته ای بود که منم در موردش حرف زدم. همان کرونایی که وارد استانشون هنوز نشده و او هم معتقد بود در تشخیص اش ناتوانند نه در ممانعت از ورودش توانا!
+ پاییزان
+ عنوان از حافظ
پلی استیشن 5 ، نام رسمی کنسول نسل نهمی سونی است که متاسفانه شرکت سونی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این محصول جدیدش اعلام نکرده اما خبر منتشر شده حاکی از آن است که چیزی تا انتشار نمانده. قیمتش هم هنوز اعلام نشده. 
کنترلرش هم با پیشرفت های چشمگیری روبرو شده.
تا تابستون منتظر بمونید احتمالا تا اون موقع منتشر شده
پس پولاتون رو بذارید تو قلک احتمالا گرونتر از PS4 باشه
با سلام خدمت کاربران عزیز شیرازهک
تا حالا شده بخوایند فیلمی که هنوز منتشر نشده شما زودتر اون فیلم را ببنید اونم به صورت رایگان؟؟
به عنوان مثال ساخت ایران قسمت ۱۲ منتشر نشده ولی شما میتونید یا این ترفند به راحتی اونم به صورت رایگان تماشا کنید.
ادامه مطلب
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍ ﺍﺑﻠﺲ 
ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻟﻌﻨﺖ، ﺧﺲ !
ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺮﺳﻢ،
ﺎﻧﺪﺭ آﻥ ﺻﺒﺢ ﺑﻬﺸﺘ 
ﺭﺍﺳﺘ ﺁﺎ ،
ﻟﺬﺕ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﻓﺸﺮﺩﻥ ﺭﻭ
ﻃﻌﻢ ﺳﺐ ،
ﺎ ﻨﺪﻡ ،
ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ " ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ " ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ
ﺎ ﻪ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ " ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻦ "
ﺎ ﻧﻪ ﺍﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺁﻥ
ﺍﺯ ﺷﻮﻕ " ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ "؟! 
به زودی که اسکین Glow منتشر میشه برای گرفتنش باید کار های زیر رو مرحله به مرحله انجام بدید :  وقتی این اسکین منتشر شه اگر شما یکی از گوشی هایی که این اسکین رو میشه با اون بگیرید داشته باشید باید اول فورتنایتو رو گوشیتون از سایت اپیک گیمز بریزید.بعد از نصب فورتنایت رو گوشیتون باید برید اکانتتون رو وارد کنید.بعد از این که وارد کردید باید به بخش Store بروید و اونجا این اسکین با قیمت 0.00$ در دسترسه بعد از خرید اون این اسکین به شما داده میشود البته این آ

#خیاط سلطنتی: اظافه شد به لیستِ *فیلم هایی برای ندیدن๏︿๏

شما این سینمایی رو دیدید؟
نظر شما چی بود؟

پی نوشت:
چندین تا پست منتشر نشده و کامل نشده دارم(。ŏ_ŏ)
یه انیمیشن طوری‹•.•›
دو تا کی دراما♪\(*^▽^*)/\(*^▽^*)/
یه هالیوودی(♥ω♥ ) ~♪
یه کتاب(。’▽’。)♡
و چند تا دیگه... (دو تا چالش، شخصیت هام و...)(๑¯ω¯๑)
درمورد کدوم بیشتر کنجکاوید؟ کدومو زودتر تکمیل کنم؟
مجموعه ای عظیم از آثار منتشر نشده مایکل جکسون,آثاری که شاید هیچگاه شاهد انتشار رسمی آن ها نباشیم.
======================
دریافتعنوان: نسخه اولحجم: 4.58 مگابایت
================
دریافتعنوان: نسخه دومحجم: 6.99 مگابایتتوضیحات: نسخه دوم("نهایی") (برای دانلود این نسخه پیشنهاد میشود) 

هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جنوبی را در دهه ۱۹۷۰ که بیش از هزار تن در سال بوده، بشکند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تجارت نیوز، طی دهه‌های طولانی و تا پیش از سال ۲۰۰۶، آفریقای جنوبی بزرگ‌ترین تولیدکننده طلا بود. استخراج طلا در این کشور اما در سال‌های اخیر کاهش یافته است. در مقابل، استخراج این فلز گرانبها در بسیاری از کشورهای دیگر افزایش یافته است.
با این حال، هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جن
باسلام

بزودی یک داستانک با چند قسمت که سعی کردم جالب بنویسمش رو منتشر میکنم :)
در کانال تلگرامی و وبلاگ خودم :)
هرجمعه ساعت 21 شب منتظر باشید...

اگه خدابخواد امشب قسمت اول منتشر میشه...
منتظر باشید...

[آپدیت]
+بدلیل برخی دلایل قسمت اول فعلا منتشر نشد...
انشاالله در طول این هفته منتشر میشه فقط منتظر حمایت هاتون هستیم :))

از روزی که پای محیا دچار جراحت شد، دغدغه اصلیم این بود که توی سفر هفتم خرداد به استان گلستان، پاش اذیتش نکنه و سفر بهش خوش بگذره. یکشنبه که برای اولین بار ظاهر زخم‌ه بهتر شده بود، کمی خیالم راحت شد که می‌تونه بی‌دردسرتر این سفر رو بره.خودش که خیلی درباره‌ش نمی‌نویسه! ولی برای من جالب بود که تجربه متفاوتی رو داره از سر می‌گذرونه. همکاری با یونیسف برای رسوندن اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به مناطق سیل زده استان گلستان و همراهی با مهتاب کرامت
«نام تمام مردگان یحیاست» اثر عباس معروفی.
این کتاب آخرین اثر نویسنده ی محبوب من، عباس معروفیه که نوشتنش سی سال طول کشیده. تا الان توی ایران منتشر نشده و فقط نشر گردون در آلمان اونو منتشر کرده.
داور، هیزم شکنیه که شش فرزندش رو از دست میده و سال ها با عشق و داغ فرزندان از دست رفته‌ش زندگی میکنه. کتاب، بسیار بسیار شاعرانه و خیال انگیز و عاشقانه‌ست. درست مثل همه ی آثار دیگه ی عباس معروفی. به نوعی هم یاداور داستان زکریا و یحیاست.. البته از داستان ها
این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام... فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام
دانلود سانسور نشده فیلم خط فرضی محصول 1399 اثری از فرنوش صمدی, دانلود سانسور نشده فیلم خط فرضی با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود سانسور نشده فیلم سینمایی ایرانی خط فرضی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود سانسور نشده فیلم

ادامه مطلب
بازی GTA V یکی از بهترین بازی های شرکت راک استار می باشد که برای پلاتفرم های مختلف منتشر گردیده است. در سری اول، این عنوان برای کنسول های نسل هفت منتشر شد و بعد از عرضه کنسول های نسل هشت، نسخه جدیدی از این بازی برای آن ها و همچنین پلاتفرم PC منتشر شد. در این بازی می توانید سه شخصیت مختلف را با داستان هایی تقریبا به هم گره خورده تجربه کنید و از قابلیت های هر کدام از این شخصیت ها بهره مند شوید.
منبع : کنسول فا
ورژن اپدیت 1.27
حجم اپدیت : 3500 مگ
نوجوون ک بودم بهتر بودم دلم برای بلاگفا و افسران تنگ شده،دلم برای کلاس بسکتبال و پیچوندن تایم هنر و موندن تو کتابخونه وکتاب خوندن تنگ شده،دلم برای کتابخونه مدرسه امون و زنگای ناهار تنگ شده،دلم برای پیاده برگشتن از مدرسه و تو راه فلافل و نوشمک خوردن تنگ شده،دلم برای تاترهای زبان و سرودا تنگ شده دلم برای کلاس اقای نوروند و عربی پیشم تنگ شده وقتایی که بعد کلاس با اقای صفوی درمورد عرفان حرف میزدیم تنگ شده، الانم خوبه خیلی چیزا،ولی خوب اون موقع
روز گذشته وب‌سایت TENNA مشخصات فنی گوشی مورد انتظار گلکسی A71 5G را فاش کرد تا به شایعات اخیر پیرامون عرضه این گوشی دامن بزند.
این اولین باری نیست که در مورد نسخه ۵G گوشی گلکسی A71 می‌شنویم. اخیرا حتی نمره گیگ‌بنچ این محصول نیز منتشر شد و تقریبا از وجود آن مطمئن شده بودیم. در ماه ماه ژانویه سال جاری، گوشی A51 5G‌ را در گیک‌بنچ مشاهده کردیم و یک ماه بعد یعنی ماه فوریه این اتفاق برای A71 5G نیز رخ داد.
حال این گوشی که با شماره مدل SM-A7160 شناخته می‌شود، در وب
خیلی وقت بود تصمیم داشتم مطالبی که بصورت پراکنده به ذهنم میرسد را در جایی منتشر کنم که بماند. ایده وبلاگ‌نویسی هم همیشه وجود داشته اما چیزی که بیشتر از همه باعث تشویقم شد به نوشتن اولا وبلاگ خوب و درجه یک شایان تدین بود ـ اگر روزی این وبلاگ هم در حد وبلاگ شایان بشود واقعا از خودم راضی خواهم بود ـ دوما حرف‌های امیرحسین که سعی کرد مرا قانع کند چیزی بنویسم و منتشر کنم که زکات علم نشر آن است!
فعلا نمی‌دانم به کدام سمت خواهد رفت و چه چیزهایی اینح
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این‌که در سال 97 بیش از دو هزار عنوان کتاب در استان منتشر شده بود، گفت: حدود 20 درصد کتب منتشر شده در استان به زبان تورکی بوده و مابقی به زبان فارسی و سایر زبان‌ها است.
محمد محمدپور با بیان این‌که ۲۰۲ ناشر در آذربایجان شرقی مجوز فعالیت دارند که عمده این ناشران فعال هستند، اظهار کرد: اما تعداد معدودی از این ناشران به تعداد قابل توجه کتاب منتشر کرده و ناشران فعال نیز حداقل سالانه شش عنوان کتاب
لینکدونی اصلی لینک تمام گروه های تلگرامی را منتشر می کند.
برای پیوستن به گروه های تلگرام باید وارد سایت لینکدونی تل بشید.
که برای شما لینک تمام گروه های تلگرامی را منتشر می کند.
گروه تلگرام اصفهان هم در این لینکدونی منتشر می شود.
درد مزمن رشد اقتصادی پایین؛ عوامل و راه‌حل‌ها
خروج از رکود و بازگشت به چالش قدیمی 
سعید مسگری/پژوهشگر اقتصادی 
در هفته های اخیر برخی مسئولین خبر از بهبود رشد اقتصادی امسال و حتی احتمال مثبت شدن آن دادند. اگرچه هنوز آمار رسمی از رشد اقتصادی امسال منتشر نشده اما به نظر میرسد عملکرد رشد اقتصادی از آنچه قبلا برآورد می شد بهتر خواهد بود.

ادامه مطلب
آپدیت توییتر El Capitxn:ایت منتشر شده. افتخاری بود که تونستم این آهنگ خوب رو با شوگا و آی‌یو بسازم. شما سخت کار کردین، ممنونم!”

حتمی حتمی توی یوتوب موزیک ویدیو eight رو بازدید بزنین
کنارش ام وی DNA رو هم بازدید بزنین چیزی تا ۱‌میلیاردیش نمونده⚡
بیوگرافی علی خدابنده - خواننده پاپ
در مورد بیوگرافی علی خدابنده که یکی از خوانندگان جوان کشورمان به شمار می رود در جایی تا کنون مطلبی منتشر نشده است. البته گاهی در برخی از سایت ها تیترهایی با عنوان همسر علی خدابنده منتشر شده است و یا در مورد تحصیلات علی خدابنده مطالبی منتشر شده است اما باید بدانید که تقریبا می توان گفت همه این اطلاعات کذب هستند. اگر در جایی اطلاعی خاص از زندگی خصوصی علی خدابنده منتشر شد، حتما در این مقاله به روز رسانی صورت گر
فردا جلسه دفاعم است...
البته نیم ساعت یک ساعتی با خبرهای ضدونقیضی که منتشر می شد معلوم نبود جلسه دفاعم برگزار می شود یا نه که خداروشکر دانشگاه های تهران تعطیل نشد و من فردا دفاع می کنم ان شاالله.

و بعد رها می شوم:)

منتظر زندگی هیجان انگیز پس از دفاع هستم. خانه و زندگی قرار است بالاخره از شلختگی در بیاید و از نیمرو و کنسرو نجات پیدا کنیم، مامان از دست تلپ شدن های گاه و بیگاهمان برای شام و ناهار راحت شود، کاری که باز  نزدیک یک ماه تعطیلش کردم من
با اینکه هر سال دانشگاه ها از طریق برگزاری تکمیل ظرفیت ، جاهای خالیشون رو پر می کردن ، تکمیل ظرفیت ارشد سال 97 برگزار نشد و سال قبل هیچ دفترچه ای به عنوان دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد منتشر نشد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، احتمالا تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 هم برگزار نشه و دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد منتشر نشه . با این حال چون هنوز خبر قطعی در این مورد از سمت وزارت علوم اعلام نشده ، به داوطلبا توصیه می کنیم که پیگیر اخب
طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ مدتی پیش در فضای آنلاین منتشر شد و خبرنگاران وبسایت WIRED نیز به فاصله کوتاهی، پس از مصاحبه با مهندسان سونی و دریافت اطلاعات بیشتر درباره PS5، آن را تایید کردند. حالا تصویر تازه‌ای از این کیت توسعه منتشر شده که آن را در محیط واقعی نشان می‌دهد.
تام وارن از خبرگزاری ورج صحت این تصویر را تایید کرده و می‌گوید هر دو کیت توسعه موجود در این تصویر واقعی هستند و دلیل طراحی خاص‌شان این است که وقتی روی همدیگر قرار می‌گیرند ام
هفته ها گذشته است و دیگر ضربان قلبم روی هزار نیست. شاید انرژی را برای سر و سامان دادن به زندگیم ذخیره می کنم، نمی دانم. اینکه می دانم این کلمات و این خطوط قرار است منتشر شود، نا امنی ای را به قلبم تزریق می کند که تازه نیست اما مقابلش می ایستم و تایپ کردن را ادامه می دهم. *دستانش روی صفحه کیبورد بی حرکت می ماند* از اول شروع می کنم. هفته ها گذشته است و دیگر قلبم تند نمی زند. * بک اسپیس را فشار داده ام. چیزی از آن کلمات باقی نمانده. دلم نمی آید این پست را
گوشی های پرچمدار سال ۲۰۱۹
گوشی پرچمدار آیفون در سال ۲۰۱۹
طرفداران
گوشی آیفون هر ساله منتظر رونمایی از گوشی های این شرکت هستند. طبق اخبار
منتشر شده شرکت اپل قصد دارد احتمالا 3 مدل گوشی آیفون را منتشر کند. اما
هنوز جزئیاتی در مورد این گوشی ها منتشر نشده است.
احتمالا یک مدل از این
سه گوشی با قیمت ارزان و دو مدل دیگر با قیمت بیشتر از هزار دلار عرضه
خواهد شد. این احتمال وجود دارد که شرکت اپل این گوشی را در اواخر سال ۲۰۱۹
به بازار عرضه کند. طبق اخب
سلام
این مطلب هم برای کسانی هست که تازه شروع به کار برای برنامه‌نویسی کردن، آموزش الگوریتم و فلوچارت هست. کتاب خوبی هست. ظاهرا هم از چاپش خیلی میگذره و چاپ مجدد نشده، لذا به نظر نمیاد نویسنده کتاب از منتشر شدن کتاب ناراحت بشه:
https://www.sourcebaran.com/algorithms-and-flowcharts.html
بعد از شایعات و خبرهای متعددی که درباره زمان منتشر تریلر دوم فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه منتشر شده بود بالاخره این تریلر منتشر شد. اما این تریلر متفاوت تر از تریلرهای فیلم های دیگر مارول است و مانند بازیگر نقش اصلی آن، تام هالند حاوی اسپویل های بدی از فیلم قبلی یعنی انتقام جویان: پایان بازی می باشد.
ادامه مطلب
سیر یکی از گیاهان خوراکی و قابل دسترس در بازار است که تحقیقات وسیعی روی آن صورت گرفته است. از لحاظ طبی، آلیسین ماده تشکیل دهنده فعال سیر می باشد که از نام لاتین سیر گرفته شده است که در زمان های قدیم در چین و مصر مصرف می شد. در بیست سال اخیر بیش از هزار مقاله علمی در مورد تاثیرات نهایی سیر روی عفونت، گلوکز و کلسترول خون بالا، رادیکال های آزاد با سمیت عصبی و لخته شدن خون در عروق منتشر شده است. با این وجود که سال ها تحقیق گیاه شناسی روی سیر انجام گر
تصویر اولیه از کیت توسعه کنسول PS5 منتشر شده است و اطلاعات جدیدی از تعداد پورت‌ها و وجود قابلیت پشتیبانی از دیسک بلوری ۴K ارائه می‌کند. با دنیای بازی همراه شوید.
طبق آخرین اخبار بازی، بیاد دارید که اولین طرح از کیت توسعه پلی‌استیشن ۵ منتشر شد و حقیقت این امر هم هنوز به‌صورت رسمی تائید نشده است. از همان زمان به‌دلیل وجود یک طرح V (از حروف یونانی و نشان‌ دهنده عدد ۵ که به Playstation 5 اشاره دارد) روی این کیت بیش از پیش مطمئن شدیم که این طرح می‌تواند
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، استودیو FatShark، سازنده‌ی بازی Warhammer: Vermintide 2، اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی این بازی با نام Winds of Magic منتشر کرده است. این استودیو همچنین در حساب توییتر خود تیزری کوتاه از یکی از هیولاهای بازی با نام Minotaur منتشر کرده که به‌واسطه‌ی این DLC وارد بازی خواهد شد.
مینوتورها به‌عنوان ستون اصلی نژاد Beastmen یا مردان دیوی در دنیای وارهمر شناخته می‌شوند. این نژاد به‌طور کلی در بسته الحاقی جدید بازی یعنی Winds of Magic به‌عنوان ج
میدونی چیه؟ گاهی فکر میکنم
خدا منو تو یکی از میلیونها سیاره اش گذاشته بعد یادش رفته من اونجام
 من هی داد میزنم خدا.................. ولی فقط انعکاس صدامه که برمی گرده خدا......................
الانم رو تخت دراز شدم و با خودم فکر میکنم که با چه زبونی باید باهاش حرف بزنم مثل آدمیم که هر آه ارتباطی امتحان کرده اما نشده که نشده 
روز صفر عنوان فیلمی به کارگردانی سعید ملکان، نویسندگی سعید ملکان و بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی سعید ملکان محصول سال ۱۳۹۸ است. امیر جدیدی و ساعد سهیلی بازیگران نقش اول آن هستند. چند بازیگر خارجی و بازیگران تئاتر هم در این فیلم جلوی دوربین رفته‌اند. دربارهٔ فیلم اخبار چندانی منتشر نشده و فقط شنیده می‌شود که «روایتی متفاوت از یک اتفاق ملتهب معاصر» است.
ادامه مطلب
هرچند هنوز سال ۲۰۱۹ آغاز نشده، ولی از همین حالا می‌توانیم به بخشی از ویژگی‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم. در رابطه با برخی از گوشی‌ها اطلاعات بیشتری منتشر شده و در رابطه با برخی دیگر از گجت‌ها، عمدتا می‌توانیم به گمانه‌زنی صرف بپردازیم. در هر صورت، اگر می‌خواهید از مشخصه‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ خبردار شوید، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
این پوستر برای زمانی هست که علی مطهری اینقدر عیان اصلاحطلب نشده بود و از طربق لیست اصولگرایان وارد مجلس نشده بود
دقیق یادم نیست که چه اظهار نظری منجر به این پوستر شد اما اگر اشتباه نکنم مربوط به استیضاح وزیر نفت احمدی نژاد بود
وبسایت خربد و فورش بازی ps4 دست دوم و نو
ازی‌ها در پلی‌استیشن ۴ همانند نسل قبلی فاقد قفل منطقه‌ای هستند، بنابراین بازی‌های خریداری شده در یک منطقه توانایی اجرا بر روی کنسول‌های مناطق دیگر را خواهند داشت. در حال حاضر بیش از ۸۲۶ بازی برای این کنسول تأیید یا منتشر شده‌است که بیش از ۹۰ عنوان آن انحصاراً برای این کنسول منتشر یا در دست ساخت است.
فصل 8 کامل
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترونیک این مجموعه فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه و کتابراه (برای اپل داران گرامی)  است از جای دیگه نخرید...
پ.ن2: پست تا پایان فصل ویرایش میشه
پ.ن3: کپی برداری ممنوعه حتی برای خودم
پ.ن4:  هنوز جلد سوم منتشر نشده 
پ.ن5: هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتما
ویدئویی از صحنه خروج کودک نه ساله ای که سه روز قبل توسط مادرش به چاه انداختهخ شده بود در فضای مجازی منتشر شده که مرا به فکر فرو برد . بیست و اندی سال پیش ماجرای سمیه و شاهرخ – دختری نوجوان که با معضوق اش دو تن از خواهر و برادران خود را در وان خفه کرد – در آن زمان این خبر در حد یک انقراض دسته جمعی شوک آور بود – زمانه که عوض شد ما هم سر تر شدیم هر روز خبری از قتل یک فرد توسط یکی از عزیزان و بستگان نزدیک اش منتشر می شود ، پدر توسط پسر، پسر توسط پدر و قت
چند نفر در ایران به کوید19 مبتلا هستند؟یک مطالعه با مدلسازی و  با استفاده از داده های مسافرت های هوایی و تعداد موارد ابتلا در کشورهای خاورمیانه از سمت ایران، پیش بینی کرده است که ایران تا تا تاریخ 25 فوریه، تعداد 16533 فرد مبتلا به کوید19 داشته است. فاصله اطمینان 95% برای این تخمین بین 5925 تا 35538 نفر بوده است. این آمار تا تاریخ 25 فوریه و تا قبل از منع پرواز به یا از ایران توسط امارات و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده است. این مطالعه که توسط محققینی
مشخصات گوشی اکسپریا 20 سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفت. قدرت این گوشی هوشمند توسط چیپست اسنپدراگون 710 تامین می شود.

نزدیک به 6 ماه پیش از گوشی اکسپریا 10 رونمایی شد؛ با این حال سه ماه پس از عرضه آن شاهد انتشار رندرهای گوشی جایگزین آن در فضای مجازی بودیم. امروز مشخصات گوشی اکسپریا 20 سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است که بر اساس آن، گوشی میان رده آینده این برند ژاپنی به نمایشگر 6 اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس و نسبت تصویر 21:9 مجهز می شود.
در ص
سامسونگ بروزرسانی جدیدی را برای گلکسی اس 10
و گلکسی نوت 10 با هدف رفع باگ حسگر اثر انگشت این دو گوشی منتشر کرد.
البته این آپدیت تنها در کشور کره منتشر شده و بزودی در کشورهای دیگر نیز
در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
ادامه مطلب

نشریه شهر انتظار پیش از این به همت نوجوانان مسجد الزهرا (س) سمنان  به صورت ماهنامه منتشر می شد. بیشتر از  10 شماره از این نشریه چاپ شد و در بین مردم سمنان مخصوصا نوجوانان که مخاطب اصلی آن می باشد منتشر شد.
پس از وقفه حدود یک ساله نشریه شهر انتظار با کادر جدید و ارتقاء گرافیک و صفحه آرایی آن از محرم سال 1398 توسط هیئت (نوجوانان) مسجد الزهرا (س) مجددا شروع به فعالیت کرد.

سه شماره از این نشریه در محرم 1398 منتشر شد که می توانید در ادامه دانلود کنید.
اد
گروه قم در لینکدونی قم و گروه تلگرام قم در لینک یاب قم منتشر می شود.
برای پیوستن به گروه قم باید وارد سایت لینکدونی تل بشید.
لینکدونی تل لیست تمام گروه های قمی را منتشر می کند.
گروه تلگرام قم از بهترین گروه های تلگرامی هستند که لینکدونی قم آن ها را منتشر می کند
برای پیوستن به گروه تلگرام قم روی لینک زیر کلیک کنید.

گروه تلگرام قم
دفترچه سوالات کنکور 98 نظام قدیم و نظام جدید داخل کشور ، ساعاتی پس از برگزاری از طریق سازمان سنجش منتشر می شود و هم چنین دفترچه سوالات کنکور خارج از کشور نیز سه روز بعد از برگزاری آن منتشر خواهد شد.
با توجه به گزارش سایت پی سی کنکور ؛زمان انتشار کلید پاسخنامه کنکور 98 هنوز کاملا مشخص نشده است ولی با توجه به سال های گذشته پیش بینی می شود سه روز بعد از برگزاری کنکور ،کلید پاسخنامه سوالات داخل کشور منتشر می شود و پاسخنامه کلیدی سوالات خارج از کشور
⭕️money marke بازار پول 
بازاری برای دادو ستد پول و دیگر دارایی های مالی جانشین نزدیک پول که سررسید کمتر از یک سال دارند. از ویژگی های بازار پول کم بودن ریسک عدم پرداخت و  نقد شوندگی بالا می باشد. 
♦️ابزارهای معمول بازار پول
  treasury bills)T-bills)  اسناد خزانه 
commercial paper اوراق تجاری 
certificates of deposit)CDs) گواهی سپرده 
♦️اسناد خزانه، اوراق قرضه منتشره توسط دولت با سررسید های معمول سه ماهه تا یک ساله می باشد. با ارزش اسمی و با نرخ تنزیل بفروش می رود و در سررسی
⭕️money market بازار پول 
بازاری برای دادو ستد پول و دیگر دارایی های مالی جانشین نزدیک پول که سررسید کمتر از یک سال دارند. از ویژگی های بازار پول کم بودن ریسک عدم پرداخت و  نقد شوندگی بالا می باشد. 
♦️ابزارهای معمول بازار پول
  treasury bills)T-bills)  اسناد خزانه 
commercial paper اوراق تجاری 
certificates of deposit)CDs) گواهی سپرده 
♦️اسناد خزانه، اوراق قرضه منتشره توسط دولت با سررسید های معمول سه ماهه تا یک ساله می باشد. با ارزش اسمی و با نرخ تنزیل بفروش می رود و در سررس
هرچند هنوز سال ۲۰۱۹ آغاز نشده، ولی از همین حالا می‌توانیم به بخشی از ویژگی‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم. در رابطه با برخی از گوشی‌ها اطلاعات بیشتری منتشر شده و در رابطه با برخی دیگر از گجت‌ها، عمدتا می‌توانیم به گمانه‌زنی صرف بپردازیم. در هر صورت، اگر می‌خواهید از مشخصه‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ خبردار شوید، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
TIA-526-7: این استاندارد، میزان اُفت سیگنال ها در فیبرهای نوری تک
حالته را اندازه گیری و مشخص مینماید. همچنین با نام OFSTP-7 نیز شناخته می
شود. این استاندارد برای اولین بار در February 2002 منتشر شد.
TIA-526-14-A: این استاندارد، میزان اُفت سیگنال ها در فیبرهای نوری
چند حالته را اندازه گیری و مشخص مینماید؛ و با نام OFSTP-14 نیز شناخته می
شود. این استاندارد برای اولین بار در August 1998 منتشر شد.
ANSI/TIA/EIA-568-B.1: این استاندارد(یا متمم)، نیازمندی های کلیِ یک
سیستم کابل کشی را
Biomutant یک بازی اکشن و نقش آفرینی ساخته استودیو سوئدی Experiment 101 است که توسط کمپانی THQ nordic هم منتشر خواهد شد. در این بازی گیمر کنترل یک کاراکتر راکون‌مانند را برعهده می‌گیرد که می‌تواند ویژگی‌های مختلف وی از جمله اندازه بدن، جنسیت و موارد دیگر را شخصی‌سازی کند. Biomutant همچنین یک بازی جهان‌باز است و در دنیای آن، شاهد انواع و اقسام جانوران جهش‌یافته خواهیم بود.
و در جریان گیمز کام 2018،سازندگان بازی تعدادی تصویر و تریلر از تن منتشر کردند. با این
هنگامی که نشر اسلامی در اوج خود قرار داشت، عناوین جدیدی که در یک سال منتشر می‌شد
 بیش از چیزی بود که امروزه در نیویورک منتشر می‌شود.
-------------------------------------------------
مارک گراهام _ نویسنده‌ی آمریکایی، مولف کتاب «چگونه اسلام دنیای جدید را به وجود آورد».
اطلاعیه فوری فعالان فضای مجازی احتمالا از امروز عکس و فیلمهایی از مردم : عراق لبنان فلسطین سوریه افغانستان و دیگر کشورهای مقاومت و منطقه منتشر شود که مردم این کشورها از این واقعه خوشحال هستند و یا پایکوبی میکنند و یا کلیپ و عکسهایی بر ضد شهید والا مقام سلیمانی منتشر کنند دقت کنید که برش فیلمها و استفاده از تصاویر ارشیوی در دستور کار ضد انقلاب است بدلیل ضعف رسانه ای در بیشتر کشورهای محور مقاومت احتمالا اخبار منفی زیادی منتشر خواهد شد امریکا
اول آذر 1398
یک بامداد پاییزی با چاشنی تماشای بارش دانه های برف از پشت شیشه های قاب گرفته ی پنجره...
الان که این متن را مینویسم نه اینترنت دارم و نه وبلاگ!
روزهاست که توفیق اجباری نصیبمان شده و در ترک اینستاگرام و واتساپ و تلگرام به سر میبریم و به دنبال آن توفیق آشنایی با فضای وبلاگ نویسی.
و بازگشتم به سوی دوستی با قلم و کاغذ و نوشتن و البته دیدار با کتابهای نخوانده...
و سوق یافتم به سوی ایجاد یک وبلاگ! (البته به محض برقراری اینترنت!)
امید دارم که زو
به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری رسمیکره شمالی گزارش عدالت که کیم جونگ اون، رهبر این کشور مجله ای شخصی ازدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکادریافت کرده و روی محتوای آن به طور شدید فکر خواهد کرد. درون این گزارش جزئیات بیشتری درباره این نامه منتشر نشده اما آمده که راهنما کره شمالی آن را دارای محتوایی عالی قلمداد کرده است. کنار بنیان گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم جونگ اون گفته که روی محتوای جالب این نامه بوسیله طور
این شرکت از معرفی Mi Ch5 مدل shaobe و Amazfit Ares ، یکی دیگر از وسایل پوشیدنی امسال خبر داد.
در آغاز سال 2020 شایعاتی درباره جانشین Mi Band 4 منتشر شد. امروز ، این شرکت زیر مجموعه ای از مارک است ، در شبکه اجتماعی چین ، Vibo تایید می کند Mi Bnad 5 در هر صورت امسال معرفی می شود. همچنین یک پیام تأیید شده از سوی این شرکت برای عرضه مدل جدید Amazfit به بازار در ماه های آینده با نام Amazfit Ares شنیده می شود.
شایعات مربوط به آرس در یک اتاق آنلاین ، یکی از مشتریان چینی در برنامه رسمی هوا
استفاده از آسپرین، کنسر کبدی و مرگ و میر مرتبط با بیماریهای کبدی را در بیماران هپاتیت ویروسی مزمن، کاهش می دهد.
در یک مطالعه ملی از سوئد که مقاله ی آن امروز در هفته نامه معتبر  NEJM منتشر شده، مشخص شده است که استفاده از آسپرین با دوز کم در بیماران هپاتیت مزمن ویروسی می تواند منجر به کاهش بروز هپاتوسلولار کارسینوما و همچنین کاهش مرگ و میر مرتبط با کبد شود.این در حالی است که استفاده از آسپرین منجر به افزایش قابل توجه خونریزی گوارشی نشده است 
https:/
به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)  گزارش داد که سلطان عربستان در دیدار با جینا هاسپل، مهتر سیا در خصوص تحولات منطقه و جهان و موضوع های مشترک گفت وگو کردند. بر اساس این گزارش، در این دیدار وزرای خارجه و ناحیه عربستان سعودی نیز حضرت داشتند. جزئیات بیشتری از این ملاقات منتشر نشده است. این بازدید در حالی اجرا شد که مقام های قضایی آمریکا، شانس عربستان را متهم کردند که با استخدام دو کارمند توئیتر تکاپو کرد
حسین عابدینی , مدیریت مسئول انتشارات سفیر اردهال ; درباره ی برهان قاچاق کتاب های ایبوک در مرزو بوم اعلام‌کرد : ادله حساس قاچاق کتاب‌های ایبوک در مرزو بوم این است ما بدین کار عادت کرده‌ایم و زیرا عضو ضابطه اسکن رایت نیستیم این کار را انجام میدهیم . زمانی نشر دهنده ما کتاب نشر دهنده فرنگی را سوای اذن او منتشر می کند نباید توقع داشته باشد این واقعه برای کتاب خودش نیفتد . برای قاچاق کتاب‌های ایبوک هیچ فکری نشده است و ضابطه بازدارنده‌ای برای آن
2.اختلالات تحرک مری: این عامل در درد قفسه سینه غیر قلبی خیلی شایع نیست. نمونه‌هایی از این اختلالات مری عبارتند از اسپاسم منتشر مری، مری فندق شکن و آشالازی.  اسپاسم منتشر مری به انقباضات نامنظم و ناهماهنگ مری گویند.  مری فندق شکن به انقباضات قدرتمند و هماهنگ مری گویند که در این نوع اختلال غذا بالا آورده نمی‌شود و درد عمیقی در مری به علت جمع شدن غذا بروز می‌کند.  

ادامه مطلب
با سلام
می توانید ما را در اینستاگرام از طریق
#مدرسه_دکتر_مفتح_وردنجان
و یا صفحه 
Mahdi.molavi.official
دنبال کنید.
توجه    توجه
مدرسه هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد و یک سری عکس ها فقط از طریق صفحه مدیر وبلاگ در اینستاگرام منتشر می شود(برای تبلیغ وبلاگ) و بدانید که تنها این وبلاگ است که عکس های مدرسه را با مجوز مدیریت مدرسه منتشر می کند.
این پست در روز های آتی حذف می شود.
سلام یک ناشر چینی کتاب آموزشی برای کودکان منتشر کرده و در اختیار ناشر ایرانی قرار داده. طرف ایرانی هم با درک مسئولیت اجتماعی کتاب را ترجمه کرده و رایگان منتشر کرده است (ترجمه‌ی فروغ فرجود).کار بسیار خوبی است چون می شود به جای ترساندن بچه ها و ایجاد رعب و هراس در قلب کودکانه شان، این کتاب را در اختیارشان گذاشت.
جهت دانلود کتاب بصورت pdf  از اینجا اقدام کنید.
شبکه AMC به تازگی تصاویر جدیدی از فصل دهم این سریال محبوب را منتشر کرده است. تنها دو ماه تا آغاز پخش فصل دهم سریال محبوب و مورد انتظار «مردگان متحرک» (The Walking Dead) باقی مانده است و به همین خاطر نیز شبکه AMC تصاویر جدیدی از فصل دهم این سریال را منتشر کرد.
ادامه مطلب
ال‌جی هفته گذشته دعوتنامه ویدیویی برای نمایشگاه IFA 2019 را ارسال کرد که انتظار می‌رود در این نمایشگاه از نسل جدید گوشی سری V رونمایی کند. حالا به‌نظر می‌رسد به غیر از رونمایی V60 ThinQ، شاهد رونمایی از ال جی G8X هم خواهیم بود.
در همین رابطه، به تازگی تصاویر رندر مربوط به گوشی ال جی G8X منتشر شده که جانشین گوشی G8 محسوب می‌شود؛ گوشی هوشمندی که چند ماه قبل در نمایشگاه MWC معرفی شد.
برخلاف گوشی G8 که دارای بریدگی نمایشگر عریضی است، ال جی G8X از بریدگی نمایشگ
دوستان بیانی نظرتون درباره وبلاگ و قالبش رو بفرمایینهمچنین بنده سعی خواهم کرد که مطالب خوب شما را نیز مطالعه کنم و مجموعه لینکهاشونو منتشر کنم. باید هوای یکدیگرو بیشتر از این داشته باشیم در بلاگنظرات تخصصی یا لینک مطالبتونو برام بفرستیدهمچنین بفرمایید چه مطالبی مورد علاقه و کاربرد دائم هست تا منتشر کنم.با سپاس ویژهقدردان شما هستم
محصول جدیدی که بزودی منتشر خواهد شد یک محیط توسعه مجتمع(IDE) است که قابلیت برنامه نویسی به زبان های سی شارپ ، ویژوال بیسیک و دلتا اسکریپت را می دهد و می تواند آن ها را اجرا کند.قابلیتی که در نسخه های آینده منتشر خواهد شد قابلیتی به نام Easy C است که باعث آسان تر شدن برنامه نویسی به زبان سی می شود.لینک دانلود و لینک گیت هاب بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت.
افرادی که ویتامین A کمتری در رژیم های غذایی خود دارند بیشتر به عفونت های پوستی حساس هستند، با این حال چگونگی تاثیر این ویتامین A بر ایمنی پوست مشخص نشده است. در یک تحقیق که به تازگی منتشر شده، محققان موفق به شناسایی یک پروتئین در اپیدرم که نیازمند ویتامین آ با توانایی نابودی باکتری هایی شدند که قبلا برای آنها نا شناخته بود. محققان دریافتند که این پروتئین به عنوان یک آنتی بیوتیک برای سریعا از بین بردن باکتری عمل می کند. RELMa اولین نمونه از یک پر
هنوز آدمای زیادی دور و برمون خبر ندارن!
اما شیرین ترین اتفاقی که میتونه بیوفته 
اینه که منتظر بمونی ببینی باباییش از سفر براش چی سوغات میاره :))

بعله ‌:)
سیب ترش برا مامان، جوراب برا نی نی!
حالا چرا پسرونه!! ^______^
+این تصویر فقط اینجا منتشر میشه چون هرجای دیگه منتشر شه قضیه لو میره
+خدایا هیشکی هنوز نتونسته بفهمه تو چقد خوبی
+یاسریع الرضا قربونت برم اخه :)
با هدف آشنایی بهتر نوجوانان با کتاب و کتابخانه؛ ششمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی تهیه شده، به همراه ضمیمه‌ای با موضوع انقلاب اسلامی منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور موجود است.
این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام... فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام
دفترچه سوالات کنکور تجربی 98 نظام قدیم و نظام جدید داخل کشور ، ساعاتی پس از برگزاری از طریق سازمان سنجش منتشر می شود و هم چنین دفترچه سوالات کنکور خارج از کشور نیز سه روز بعد از برگزاری آن منتشر خواهد شد.
با توجه به گزارش سایت پی سی کنکور ؛زمان انتشار کلید پاسخنامه کنکور تجربی 98 هنوز کاملا مشخص نشده است ولی با توجه به سال های گذشته پیش بینی می شود سه روز بعد از برگزاری کنکور ،کلید پاسخنامه سوالات داخل کشور منتشر می شود و پاسخنامه کلیدی سوالات
براساس آخرین شایعه‌های منتشر شده، دنباله‌ی بازی موفق و محبوب The Legend of Zelda: Breath of Wild اواخر سال آینده‌ی میلادی یا سال ۲۰۲۱ و به صورت هم‌زمان با نسخه‌ی جدید و خانگی کنسول نینتندو سوییچ (این نسخه از کنسول حالت دستی نخواهد داشت) عرضه می‌شود
ادامه مطلب
تغذیه زنبور عسل
1 –(شربت)از مهمترین موارد تغذیه در اواخر تابستان یا اوایل پاییز که هنوز هوا سرد نشده که مقدار شهد در طبیعت کم یا متوقف می گرد در صورتی که غذا کافی در کندو ها ذخیره نشده باشد بایستی آنها را تغذیه نمود . تا در زمستان ذخیره عسل داشته باشند .
ادامه مطلب
به گزارش پایگاه اخبار فرهنگی و به نقل از کانال انجمن‌های علمی دانشجویی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نشریه PPPC ، نشریه تمام انگلیسی دانشکده‌های فنی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری شاخه IEEE دانشگاه فنی و مهندسی بویین زهرا منتشر شد.
ادامه مطلب
با توجه به درخواست های مکرر دوستان پس از ارسال کتاب رایگان شهید ابراهیم هادی ۱ حالا لینک دانلود جلد دوم این کتاب خدمت عزیزان قرار گرفته است.
«سلام بر ابراهیم» کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی است. این کتاب ادامه زندگی‌نامه و خاطرات پهلوان بی‌مزار شهید ابراهیم هادی است که بخش اول ان قبلا در طاقچه منتشر شده است.
این کتاب علاوه بر زندگی‌نامه‌ای مختصر، خاطراتی از دوستان و اعضای خانواده این شهید بزرگوار و مفقودالاثر دارد. این نوشتار حا
   طرحی از رمان مال سره​​​
مال سره، نام ترجمه‌ای است از کتاب Animal Farm نوشته‌ٔ George Orwell به زبان گیلکی. این رمان از نسخهٔ فارسی به گیلکی برگردانده شده و هنوز منتشر نشده‌است.
داستان مال سره و فضاسازی‌های آن - که در بسیاری از موارد گیلان ما را تداعی می‌کند - و همینطور علاقهٔ بی حصر و بند مترجم به زبان گیلکی، از دو عللی هستند که مترجم را بر این داشتند این رمان را به گیلکی ترجمه کند. زبان گیلکی گونه‌ها و گویش‌های متفاوتی دارد. گویش مورد استفاده در
مناسب ترین کتاب برای آمادگی آزمون تیزهوشان چه کتابی است؟
کتابهای زیادی با عنوان منابع آزمون تیزهوشان منتشر شده است. بسیاری از این کتب، فقط با سخت نشان دادن سطح آزمون تیزهوشان و انباشتی از مطالب اضافی سعی در فروش کتاب دارند. مثلا اگر نگاهی به کتاب کاهه پلاس بنیدازید. با یک مرور نکات آن می بینید بسیاری از مطالب مربوط به پایه دهم و یازدهم است و به هیچ عنوان تستی از آنها در آزمونهای تیزهوشان آورده نشده است. البته این موضوع در مبحث احتمال برای اک
TT Isle of Man Ride on the Edge 2 بازی در سبک موتور و ورزشی است که توسط شرکت KT Racing ساخته و به وسیله Bigben Interactive در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است. این نسخه از بازی دومین شماره از بازی Isle of Man است که با ویژگی های جدیدی منتشر شده است.
ادامه مطلب
مقامات بهداشتی چین از کشف ویروسی «اسرارآمیز» خبر داده‌اند که موجب التهاب ریه می‌شود و شرایط برخی بیماران را وخیم اعلام کرده است. هنوز معلوم نیست این ویروس چیست، اما علائم آن شامل تب، تنگی نفس و التهاب ریه‌ها، سرفه، گلودرد و سردرد است.
چین می‌گوید تاکنون ۵۹ نفر در شهر ووان در مرکز چین به این ویروس ناشناخته مبتلا شده‌اند که همه آنها قرنطینه شده و تحت مراقبت‌های ویژه هستند.
وضعیت هفت تن از آنها وخیم گزارش شده، اما هنوز گزارشی درباره مرگ بی
پیمان صابریان رئیس سازمان اورژانس تهران در گفت‌وگو با فارس، از وقوع آتش‌سوزی در انبار ابزار و یراق در میدان حسن آباد تهران خبر داد. وی افزود: 3 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است. صابریان گفت: تاکنون گزارشی در خصوص مصدومیت افراد در این حادثه گزارش نشده است.
منبع : جامعه خبری تحلیلی الف | " جذاب ترین " نقشی در تولید محتوای این مطلب ندارد، مطلب منتشر شده با ذکر منبع می باشد.
رندرهای گلکسی بادز پلاس منتشر شد
هدفون‌های گلکسی بادز پلاس سامسونگ اوایل هفته جاری در وبسایت Bluetooth SIG مشاهده شد و به این ترتیب نام این گجت، شماره ساخت (SM-R175) و تأییدیه نسخه پنجم بلوتوث آن مشخص شد. البته Bluetooth 5.0 امکانی است که نسخه اصلی Galaxy Buds نیز به آن مجهز بود و افرادی که انتظار بلوتوث نسخه 5.1 را داشتند، مطمئنا از شیندن این موضوع ناامید خواهند شد.
با توجه به این که نیاز های کاربر ها متفاوت هست ، لازم هست اولویت رو خودتون مشخص کنید:
1. ابزار انتخاب فونت: این ابزار جهت تغییر فونت قالب شما خواهد بود، و احتیاج به دانش کدنویسی ندارد.(با این ابزار میتونید فونت قالبتون رو بدون دردسر تغییر بدید!)
2. ابزاری برای آفلاین کردن وبلاگ: در مواقعی که احتیاج به غیرفعال کردن وبلاگ خود دارید و تمایل به غیرفعال کردن صفحه وبلاگ خود به صورت موقت هستید.
3.ابزار زیباسازی به وسیله انیمیشن های css(متحرک کردن تصاویر
اول از همه  کتاب ماه آبی(blue moon) قرار داره که هنوز وارد ایران نشده متاسفانه و هر چقدر گشتم نتونستم بفهمم داستانش چیه. 
دوم کتاب نگهبان هست(the guardians) هنوز ترجمه نشده
سوم کتاب دریای بی ستاره هست( the starless sea) اینم هنوز ترجمه نشده. 
چهارم کتاب آنجا که خرچنگ ها آواز می خوانند هست(when the crawdads sing) که یک داستان جنایی در طبیعت هست و ۶۸ هفته در این لیست بوده. چند نشر هم چاپش کردند. بهترین ترجمه حال حاضرش که هر چند آن چنان خوب نیست از انتشارات روزگار هست

تیتراژ سریال «خط تماس» به خوانندگی سینا سرلک منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با آغاز پخش مجموعه تلویزیونی «خط تماس» از شنبه ۱۳ بهمن به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی جواد شمقدری، قطعه جدید سینا سرلک برای این سریال منتشر شد.
این قطعه با صدای سینا سرلک، آهنگسازی و تنظیم بهزاد عبدی و بر اساس شعری از بهمن محمدزاده در تیتراژ پایانی مجموعه «خط تماس» قرار می گیرد که در بخشی از آن آمده است: «دل سپردن اگرچه آسان بود ... .»
دانلود تیتراژ
گروه تهران از پرطرفدارترین گروه های تلگرامی می باشد. که گروه تلگرام چت تهران و گروه گپ تهران طرفدارهای زیادی در بین گروه های تلگرامی دارند.
این گروه تلگرامی در لینکدونی تهران که لینک تمام گروه های تهرانی را منتشر می کند، وجود دارد.
در این لینکدونی تهران انواع گروه های چت تهرانی منتشر می شود.
لینک گروه تهران
دوستانی که علاقه مند به چت و گپ در گروه های دختر و پسر تهران هستند.
می توانند وارد لینکدونی تهران بشوند و روی لینک گروه های تهرانی کلیک ک
گروه تهران از پرطرفدارترین گروه های تلگرامی می باشد. که گروه تلگرام چت تهران و گروه گپ تهران طرفدارهای زیادی در بین گروه های تلگرامی دارند.
این گروه تلگرامی در لینکدونی تهران که لینک تمام گروه های تهرانی را منتشر می کند، وجود دارد.
در این لینکدونی تهران انواع گروه های چت تهرانی منتشر می شود.
لینک گروه تهران
دوستانی که علاقه مند به چت و گپ در گروه های دختر و پسر تهران هستند.
می توانند وارد لینکدونی تهران بشوند و روی لینک گروه های تهرانی کلیک ک
این برنامه در حال تولید بوده و خبر های خوبی برای کسایی که هی کلاسشون رو یادشون میره داریم

اپدیت شده در 6/21/2019

طبق اخرین اخبار این نرم افزار پایان سال 2019 منتشر و بر روی مارکت های ایران اپس و مایکت منتشر می شود.

امکانات اولیه که پیش بینی میشود در اولین نسخه وجود داشته باشد :
  - امکان ایجاد و ویرایش درس هایی 
  - امکان ثبت و ویرایش تاریخ امتحان

درصورتی قادر به همکاری ما دربخش اینگلیسی وبلاگ هستید ادرس ایمیل و نام خود را به همراه رمز عبور دل
خیای از دوستان دنبال کانال لینکدونی تلگرامی می گردند که لینک تمام گروه های تلگرام را منتشر کند.
لینکدونی تل کانال تلگرام دارد که لینک تمام گروه های تلگرام را منتشر می کند.
برای پیوستن به لینکدونی گروه تلگرام فقط کافی هست تا از طریق سایت لینکدونی تل استفاده کنید.
این سایت برای شما بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.
Internet Download Manager یا همان IDM یک نرم‌ افزار مدیریت دانلود است که تنها برای سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز قابل استفاده‌ است. Internet Download Manager ، دانلودها را به چند قطعه تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود سریع‌ تر انجام شود. 
IDM با برنامه‌های اینترنت اکسپلورر، اپرا، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم کار می‌کند. 
تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه Internet Download Manager محتوی جاسوس‌افزار یا adware باشد، منتشر نشده‌است. 
IDM می‌تواند فیلم‌هایی که در وبسایت‌ ها مشاهده می‌ک
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از مندل  : تحقیقات جدید روابط محتملی را بین واکسن آنفلوانزا و سقط جنین و در نتیجه تاثیر واکسن آنفلوانزا در بارداری برقرار کرده است. هرچند خود آنفلوانزا می‌تواند برای جنین‌های متولد نشده نیز خطرناک باشد. نتایج تحقیق جدیدی که این هفته در ژورنال واکسن منتشر شد، برای اولین‌بار ارتباط های ممکن را بیان کرد. اما نویسندگان تحقیق این را هم گفتند که یافته‌های آنها برای برقراری ارتباط معقول بین این دو و تاثیر واک
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
دوستانیکه به مشکل ارزن هضم نشده در مدفوع عروس برخورد میکنند:
اگر ارزن درسته و هضم نشده دفع کنه طبیعی نیست.یا ارزن کهنه و غیر قابل هضمه و یا قرمز و وارداتیه یا شن چینه دان تمام شده و باید تامین بشهیا عفونت روده داره .باید شن و ماسه و یا پودر صدف در دسترسشون باشه که برای هضم بهتر ازش استفاده کنند
پس اول ضمن تهیه ارزن سالم (حتی المقدور ایرانی که مواد نگهدارنده نداشته باشه) شن و ماسه دردسترس پرنده بگذارین و هم سه روز متوالی ده قطره سرکه سیب داخل ۱۰
نگفته بودمتان. آن شب که عملم قطعی شد، یک آن لرزه به جانم افتاد که من اگر بمیرم، هیچ از من به جای نخواهد ماند ... هنوز هم می‌گویم ترسم از عمل نبود ... ترسم از چیز دیگری بود ... شما نمی‌دانید چه قدر، چه قدر، چه قدر سراپایم را استیصال گرفته بود. راستی راستی هیچ کاری نکرده بودم که بتوانم به آن دلخوش باشم ... پدر که رفت تا با دکترم حرف بزند موبایلم را برداشتم و خیلی از نوشته های این جا را که از دسترس خارج کرده بودم، به صفحه برگرداندم. نه از سر ناچاری ... نوش
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «مذاکره با آمریکا سَم است. تا وقتی آمریکا همینی است که الان هست -به تعبیر امام، تا وقتی آدم نشده- مذاکره‌ی ما با این دولت کنونی آمریکا، یک سَمّ مضاعف است.» ۱۳۹۸/۰۲/۲۴نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، مجموعه لوح «سم مضاعف» را منتشر میکند.

انیمه Kimetsu no Yaiba یا ترجمه فارسی «شیطان کش» و ترجمه انگلیسی «demon slayer»، یکی از جدیدترین انیمه‌هایی هست که منتشر شده. وقتی لیست انیمه‌های در حال انتشار رو می‌دیدم و به پوستر این انیمه بر می‌خوردم ... از شخصیت اصلی و شیاطینی که تصاویرش منتشر شده بود حدس میزدم که اینم یه انیمه تکراری و خسته کننده هست اما شاید باورتون نشه که این انیمه چقدر عالی و در حد شاهکار روش کار شد و ساخته شد ولی چندتا نکته هست که در موردش جالبه که بدونین برای کسایی که مردد هست
انیمه Kimetsu no Yaiba یا ترجمه فارسی «شیطان کش» و ترجمه انگلیسی «demon slayer»، یکی از جدیدترین انیمه‌هایی هست که منتشر شده. وقتی لیست انیمه‌های در حال انتشار رو می‌دیدم و به پوستر این انیمه بر می‌خوردم ... از شخصیت اصلی و شیاطینی که تصاویرش منتشر شده بود حدس میزدم که اینم یه انیمه تکراری و خسته کننده هست اما شاید باورتون نشه که این انیمه چقدر عالی و در حد شاهکار روش کار شد و ساخته شد ولی چندتا نکته هست که در موردش جالبه که بدونین برای کسایی که مردد هست
خرید سی دی و فایل از سایت barishsesi.com انیمیشن The Incredible 2(شگفت انگیزان 2) در سال 1397 با نام “سوپر قهرمانلار ایکی” توسط وب سایت باریش سسی به زبان ترکی آذربایجانی دوبله شده و در سال 1398 منتشر شد است.
عواید حاصل از فروش دوبله ترکی انیمیشن سوپر قهرمانلار۲ به سیل زدگان ترکمن صحرا اهدا خواهد شد.
http://barishsesi.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%b4-%d8%b3%d8%b3%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%a8%d9%84%d9%87-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c/
چندی پیش خبر عرضه یک مدل جدید از سری خودروهای کوییک توسط سایپا رسانه ای شده بود، محصولی که در ابتدا به نظر می رسید تحت عنوان کوییک کراس راهی بازار شود، اما حالا مشخص شده که این خودرو کوییک R نام خواهد گرفت و پیش فروش آن به تازگی توسط سایپا آغاز شده است.
به گفته علی شیخ زاده، مدیرعامل گروه صنعتی پارس خودرو: «از آنجا که خودرو کوئیک به دلیل شرایط ظاهری مورد استقبال جوانان و بانوان قرار گرفته، در مدل جدید تغییراتی در رنگ‌های بیرونی و داخلی این خو
English | February 5th, 2019 | ISBN: 1611804515 | 381 Pages | EPUB | 10.48 MB
دانلود کتاب گرجیف. زندگی آموزه ها و میراث او
از یک زندگینامه شخصی و استاد قدیمی گورجیف ، یک اکتشاف جدید درخشان از معلم سری عالی غربی قرن بیستم .
 " teacher G.I." ( G.I. G.I.) استاد یونانی - ارمنی ( G.I. Gurdjieff) یکی از استادان معنوی در غرب و قرن بیستم بود .
 در حالی که کار بیشتر روی گورجیف یا چاپلوسی یا کورانه ، دانشمند و نویسنده را تحسین می‌کند ، علاقه آمیخته به همدلی در گورجیف و تعالیم " راه چهارم " را با مفهوم تاریخ و
دانلود فول آلبوم مهراد جم
دانلود کل آهنگ های مهراد جم با بهترین کیفیت و لینک مستقیم منتشر شد
Download New Full Album Mehrad Jam

دانلود فول آلبوم مهراد جم
« مهراد جم را بیشتر بشناسید »

مهراد جم ، خواننده ای جوان، با استعداد و البته خوش صدا !
مهراد جم که به تازگی به محبوبت رسیده
در حال حاضر سه موزیک از منتشر کرده
که بهترین موزیک اون تا به اینجا که شمال نام داره در حال حاضر
یکی از پرمخاطب ترین موزیک این ماه نامیده شد !
این خواننده جوان و تازه کار
در حال حاضر اطل
از خودم بیشتر بود.برام دیدن وضع اینجا سخته. 
حالا ک هیچ علتی نداره، پس وقتش نشده پاکش کنم؟
دگر 
گونی
وقتش شده حسین
وقتش نشده حسین
سالهاس ک از وقتش گذشته حسین
چ اهمیتی داره؟ چ اهمیتی دارم
شاید وقتش شده. به هر حال خیلی وقت نیست ک خودمونو نشون دادیم؟
من نه مثل توام، و تو نه مثل من
برای موندن، برای برگشتن
پدرم دلواپسِ آینده‌ی خواهرم است، اما حتی یک‌بار هم اتفاق نیفتاده که با هم به کافی شاپ بروند، در خیابان قدم بزنند و گاهی بلند بلند بخندند.
خواهرم نگران فشار خون پدرم است؛اما حتی یک بار هم نشده خواسته هایش را به تعویق بیندازد تا پدر کمی احساس آرامش کند.
مادرم با فکرِ خوشبختیِ من خوابش نمی‌برد. اما حتی یک‌بار هم نشده که با من در موردِ خوشبختی‌ام صحبت کند و بپرسد: فرزندم چه چیزی تو را خوشحال‌ می‌کند؟
من با فکرِ رنج و سختیِ مادرم از خواب ب
نمک نشناس ها بدانند:نقل شده اگر حضرت جعفر ع و حضرت حمزه ع بودند حق حضرت علی علیه السلام غصب نشده بود.*بلاتشبیه اگر سردار سلیمانی ۵۰ سال پیش سردار ایران بودند امروز بحرین استان ایران بود و مزدوران آل خلیفه مزاحم نوامیس شیعه نبودند.اگر ۸۰ سال پیش زمان رضا شاه ملعون بودند شوروی و انگلیس و آمریکا چند روزه ایران را اشغال نمی کردند.*اگر زمان قاجار بودند کشور های مختلف شمال ایران از کشور جدا نمی شدند.****سلبریتی هایی که امروز در امنیت کامل بدون یک شب
دیزنی پوسترهای جهانی فیلم Mulan را منتشر کرد که قهرمانان و شخصیت‌های شرور این اثر لایواکشن را به تصویر می‌کشد.
تنها یک ماه تا انتشار فیلم Mulan (مولان) فاصله داریم و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت دیزنی پوسترهای جهانی شخصیت‌های این اثر لایواکشن را منتشر کرده است که قهرمانان و آنتاگونیست‌های آن را به نمایش در می‌آورد. این فیلم که نیکی کارو وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده دارد ، داستان مولان را روایت می‌کند که به‌خ
نرم افزار دی ادیتور نسخه 1.0 بیلد دوم
این نرم افزار یک نرم افزار ویرایشگر متن است که میتواند جایگزین خوبی برای نوت پد ویندوز باشد. هدف ما از ساخت این نرم افزار این است که بتوانیم یک ویرایشگر مفید ، خوب و سبک را توسعه بدهیم که بتوان اکثر امور ویرایشی را با آن انجام داد ، این نرم افزار بهبود خواهد یافت و نسخه های جدید منتشر خواهند شد.
این نرم افزار با زبان برنامه نویسی سی شارپ توسعه پیدا کرده است و کد باز است و هر کسی می تواند طبق سلیقه ی خودش آن را

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها